314 ayrımlı branşla RÜZGÂRLAMAK yıpranmamış aktarılma kursları başlıyor

Eyüpsultan Belediyesi Konferans ve Iz Eğitim Bilimi Kurslarında (ESMEK), 2022-2023 eğitim bilimi yılı kayıtları başladı. Vatandaşlar, 314 ayrımlı branştan terbiye alabilecek.

Eyüpsultan Belediyesi Tekellüm ve Patika Yetişek Kurslarında (ESMEK), 2022-2023 eğitim bilimi yılı kayıtları başladı. Üreticilerle tüketicileri bire bir araya getirerek, Eyüpsultanlı vatandaşların konuşu ve toplumsal yönden kalkınmalarını sağlayıcı Eyüpsultan Laf ve Çığır Terbiye Kurslarında, 34 düz ve 314 ayrımlı branşta eğitimler verilecek. Turistik ve hediyelik eşya yapımı, elde Maraş İşi, halı yapı, geleneksel Türk yemekleri, butik çikolata istihzar, pet hayvanları bakımı, gayrimenkul danışmanlığı, merbut tohumlu bitki yetiştirme, becerikli asistanı kabil ihtiyaca ve yeteneğe bakarak birbirinden farklı kol eğitimleri 9 ayrımlı merkezde verilecek.

ESMEK kurslarında kursiyerler, hem toplumsallaşma imkanı bulacak, hem dahi hayallerini gerçeğe dönüştürüp, kariyerlerinde yıpranmamış aynı yolculuğa bidayet imkanı bulacaklar. – İSTANBUL

Share: