Afyonkarahisar’daki gidiş geliş kazasında hayatını kaybeden 4 kişinin cenazeleri defnedildi

Afyonkarahisar’dahi otomobilin yapım alanına düşmesi sonucu yaşamını yitiren 4 kişinin cenazeleri toprağa verildi.

Kazada hayatını kaybeden Hasan ve Bahir Çeviktekin’in ahi ve ayrımsız kazada ölen babaları Güvenli Çeviktekin’in daha önceki boşandığı iki ayrımlı eşinden oldukları öğrenildi.

Hasan Çeviktekin’in cenazesi, Dinar ilçesi Tatarlı beldesindeki annesinin evine getirildi. Tabuta sarılan karı yakınları gözyaşı döktü.

Çeviktekin’in cenazesi kılınan namazın arkası sıra mekân mezarlığında toprağa verildi.

Yaşamını yitiren ve İskenderun Suret Komutanlığında er olduğu öğrenilen Bahir Çeviktekin amacıyla da Şuhut ilçesi Bademli köyünde askeri merasim düzenlendi. Törene Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Sancak Osman Alp ve askeri erkan de katıldı.

Burada kılınan namazın ardından Çeviktekin’in cenazesi karye mezarlığına defnedildi.

Deniz Çeviktekin’in askerden izne geldiği ve babası Güvenli Çeviktekin’i hastaneye götürdükleri tam kazanın yaşandığı belirtildi.

Emniyetli Çeviktekin ve kocabaşı Hüseyin Atasoy’un cenazeleri birlikte kılınan namazın peşi sıra Dinar ilçesi Doğanlı köyü mezarlığına defnedildi.

Hüseyin Atasoy idaresindeki 20 FT 500 plakalı makine, akşam saatlerinde Halımoru köyü sevap trafik tabelalarına çarpmış, peşi sıra 5 metreden köprü inşaatına düşmüştü. Kazada araçtaki Sakıncasız Çeviktekin, çocukları Deniz (20) ve Hasan Çeviktekin (23) ile Hüseyin Atasoy hayatını kaybetmişti.

Share: