Afyonkarahisar’dan gücük güdük

Afyonkarahisar Belediyesi, Yönbul Yarışması düzenledi.

AFDOS, ASGADER ve şehremaneti işbirliğinde Veysel Eroğlu Sosyal Tesisi’nde düzenlenen yarışmaya 33 sporcu katılırken, dallar 1 kilometrelik parkurda 11 hedefe vurmak üzere uğraş etti.

“Yönbul haritası sıfır park kalmasın” projesi kapsamında yapılan yarışmaya Belediye Komutan Yardımcısı Amaç Öner, Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mikail Taşkale, Afyonkarahisar Domuzuna Sanatlar Derneği foto eğitmeni Zeynep Gürman ve çocukların aileleri katıldı.

Çocukların harita ve mektup sayesinde zamana alın hedefleri tedarik etmek için arak döktüğü yarış böylecene hediye töreni yapıldı.

Şehremaneti Başbuğ Yardımcımız Hedef Öner, çocukların yön bulma, teknolojiden tam düzeyde faydalanma ve kuvvetli, kendilerine özgüveni yüksek erler olması adına bu eğitimlerin verildiğini dile getirdi.

Afyonkarahisar Belediyesi azık ve erzak yardımlarını sürdürüyor

Afyonkarahisar Belediyesi, Içtimai İşler Müdürlüğü Müzaheret Hizmetleri Birimi aracılığıyla düzenlenen program kapsamında ihtiyaç sahibi ve daraç gelirli ailelere besin kolisi yardımında bulunuyor.

Dağıtım programı kapsamında mahalle muhtarlarına tasdik edilen koliler vatandaşlara ekiplerin gözetimi altında veriliyor.

Share: