Akarsu boruları çalınan rençper sinirden deliye döndü! Tepkisini dışa vuruş şekli şaşırttı

İhsaniye kaza merkezinde edinilen bilgilere bakarak, İhsan Yaşık isimli dikici, tarlasına geldiğinde sulama borularının yerinde olmadığını gördü. Ayrımsız süre çevrede boruları arayan kayırıcı daha sonraları jandarmaya anbean şikayetçi oldu.

PANKARTTA ANIF İFADELER

Duruma çokça öfkelenen Yaşık peşi sıra görenlerin ağzını örtüsüz bırakacak bir pankart yazdırarak tarlasına astı. Çiftçinin pankartında “Benim boruları çalan … çocuğu kalanları dahi götür ego senin hesabını görürüm” ifadeleri yazdı.

“BU İŞİ ADET HALİNE GETİRMİŞLER”

Astırdığı pankart ile borularını araklayan şahıslara seslenen Yaşık, “Ben çiftçilikle uğraşıyorum ve burada sulama borularını çalıyorlar benimde bu sene en birkaç 250-300 skor civarı sulama borularım çalındı. Ben de buna sinirlenerek bu yazıyı yazdım eğer kahraman mertse âdem gelsin benden kusur dilesin affedeceğim ama defo dilemezse arkasındayım ve kimin olduğunu üstelik biliyorum. Bu civarlarda çok kişinin borusu çalındı, araklayan kişiler kendilerine boruları çalarak idrak sağlıyorlar. Amma onları biliyoruz gelsinler defo dilesinler, ego kızara kızara bu yazıyı yazdım amma arkasındayım ve onları biliyorum. Alın tarafta benzeri toprak sahibinin daha boruları çalındı köyde aynı güruh kişinin boruları çalındı. Bunlar bu işi adet haline getirmişler. İş sefer tutmaya akıllıca gidiyor ama tığ nöbet tutmayacağız bu yazıyı dikkate alsınlar” dedi.Share: