Akıbet an haberleri… Hükûmet Merkezi EDAŞ, yılın önceki yarısında Çankırı ve Kırıkkale’de yatırımlarını tamamladı

Hükûmet Merkezi Elektrik Dağıtım YEMEK (EDAŞ), Çankırı ve Kırıkkale’üstelik yılın ilk yarısında bakım, yenileme ve envestisman çalışmalarını tamamladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Başşehir EDAŞ yılın ilk yarısında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı’birlikte hizmet verdiği kaza ve köylerde bulunan 994 ışıklandırma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 31 pano ile 31 trafo ve 2 tevzi merkezini üstelik doğrudan geçirdi. Antrparantez kentte 27 kilometrelik hattın bakımı da tamamlandı.

Toplam 5 kilometrelik bakir kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 121 kullanılmamış tavzih armatürünün montajını bile tamamladı. Antrparantez yıpranmamış 5 hareketlilik panosu ve 4 transformatör merkezi montajı birlikte tamamlandı.

Kırıkkale’nin Hat, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Akkuş, Elem ve Sulakyurt ilçelerinde 10 bin 676 tavzih armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 11 pano ile 11 trafo ve 2 nüsha dağıtım merkezini dahi vasıtasız geçirdi. Antrparantez kentte 1.914 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Kırıkkale’birlikte toplam 35 kilometrelik eskimemiş kablo döşeyen ekipler, kentte 424 bakir aydınlatma armatürünün montajını de tamamladı. Antrparantez bakir 2 cümbüş panosu ve 2 dönüştürücü merkezi montajı birlikte tamamlandı.???????

Share: