Akıbet zaman haberi | Sungurlu’da iki aile ortada silahlı çekişme: 1’i avrat 2 yaralı

Çorum’un Sungurlu ilçesinde aralarında hasımlık kâin iki familya beyninde sâdır silahlı kavgada 1’i avrat 2 emanet yaralandı.

Olay, Sunguroğlu Mahallesi bozuk uray pasajında meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, aralarında yağılık bulunan Yaşar K. ile Kültürlü K. ve Bedel K. ortada ağız dalaşı imdi. Tartışmanın büyümesi ile yaşanan olaylarda eşhas Yaşar K.’yı silahla yaraladı. Babasının vurulduğunu öğrenen Behlül K. da Sunguroğlu Mahallesi 1. Cadde üstünde kâin husumetlilerine ilişkin işyerine her an, Perihan K.’yı bacağından vurdu. Silah sesleri üstüne fenomen adına haddinden fazla sayıda polis ve keyif ekibi gönderme edildi. Yaralılar afiyet ekiplerinin görüngü yerinde yaptığı ilk müdahalenin arkası sıra ambulansla Sungurlu Mehabet Hastanesi’ne kaldırılarak otama altına alındı. Polis görüngü yerinde degaje güvenlik tedbiri alırken, yakınlarda çok sayıda gereksiz kapçık ele geçirildi.

Olayla ilişkin başlatılan soruşturma sürerken, polis güçleri ekipleri olaydan sonradan kaçan zanlıların yakalanması üzere himmet başlattı. – ÇORUM

Share: