Alışılmış kurgu tutkusu ve kampçılık hayalini “Gülgûn Amor”ta buluşturdu

Düzce’de tüvana alışılmış çevirgeç tutkunu Mısır Yasemini Nuran Açıkça, tasarladığı gülgûn renkli arabasıyla çevresinde rabıt odağı oluyor.

Mutat araçları ve dinlenme kampı hayatını muhip Münhal, arkasına eklettiği kamp düzeneği müesses aracıyla hayalini gerçekleştiriyor.

Aracına “Pembe Aşk” adını veren Zahir, AA muhabirine, karavan şeklinde tasarladıkları alanda 3 kişinin ferah ferah konaklayabildiğini belirtti.

Mutat araçları çokça sevdiğini dile getiren Boş, “Bu benim 3. vosvosum. Klasik araçları kullanmanın ayrımlı bire bir zevki var ancak bunda az buçuk henüz farklı şeyler meşgul olmak istedik. Dinlenme Kampı hayatı, doğayı ve denizi sevdiğimiz için karavan gibi tasarladık. Üst kasamızın üzerinde 3 kişinin konaklayabildiği çadırımız var.” dedi.

Zahir, caddede ilerlerken “Pembe Amor”ı gören vatandaşların mutlu olduğunu aktararak, “İnsanlar günün yorgunluğuyla monoton ve talihsiz olabiliyor. Arabayı gördükleri anda insanların yüzünde tahammülfersa benzeri gülücük oluşuyor. Bu çokça güzel aynı husus.” diye konuştu.

Aracıyla Türkiye’de bir nice noktayı gezdiklerini söyleyen Kemiksiz, aracın “benzeri buçuk vosvos” kendisine tanındığını sözlerine ekledi.

Share: