Antalya’da iki ayrı gidiş geliş kazasında 6 kişi yaralandı

Antalya’nın Akseki ilçesinde baran nedeniyle kayganlaşan yolda meydana mevrut iki ayrı gidiş geliş kazasında 6 hayat yaralandı.

Manavgat yönünden Akseki istikametine gitmekte olan Cuma Namazı Öztürk (61) idaresindeki 01 AJJ 004 plakalı kamyonet, Akseki-Manavgat karayolu Manayıt mevkiinde havanın yağışlı, zeminin yıvışık ve kaygan olması sebebiyle kontrolden daha çok. Cumbalak atarak olumsuz yatan araçtaki sürücü Cuma Namazı Öztürk ile araçta kâin Kader Alp (35), Selvi Alp (11) ve Gül Yiğit (15) belli belirsiz yaralandı. Yaralılar, görüngü namına mevrut 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin arkası sıra Akseki Büyüklük Hastanesine kaldırıldı.

Akseki-Manavgat karayolu Manayıt mevkiinde meydana gelen ikinci kazada ise Akseki yönünden Manavgat istikametine gitmekte olan Ömer Faruk Zer (21) idaresindeki 27 RA 007 plakalı araba, hava şartları sebebiyle çelik bariyerlere çarptı. Kazada çoban Ömer Faruk Zer (21) ve araçta mevcut Didem Kızıl (22) belli belirsiz yaralandı. Yaralılar, kaza hesabına gelen 112 keyif ekiplerinin önceki müdahalesinin peşi sıra Manavgat Azamet Hastanesine götürüldü.

Kazalar ile ilgilendiren tahkikatın Taşlıca Açıkgöz Karakol Komutanlığınca yürütüldüğü bildirildi. – ANTALYA

Share: