Antalya’da korkunç olay! Öldürüp gömdüğü şahsın çökertme telefonunu eşine bergüzar etti

Geçtiğimiz 31 Ocak’ta Antalya’nın Serik ilçesinde meydana gelen olayda, harıldamak amacıyla Afyonkarahisar’dan Antalya’ya revan Şükrü Emniyetli’den (64) ayrımsız müddet sonra ailesi selen alamadı. Bunun üzerine karı üyeleri polise başvurarak arkalama istedi ve sosyal medyadan Güvenli’i aramaya başladı.

ARACIYLA GELDİĞİ İLÇEDEN ÇIKIŞ YAPMADI

Kayıp ihbarı konusunda harekete geçen Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’ne sadık ekipler şahsı ulaşmak için faaliyet başlattı. Yapılan incelemelerde Emniyetli’in en son 03 VL 392 plakalı ara bulucu ile Serik ilçesine methal yaptığı fakat sonrasında çıkış belgesi yapmadığı belirleme edildi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Soruşturmayı derinleştiren ekipler şahsın en son görüştüğü kişilerden olan say arkadaşı 34 yaşındaki Bekir D.’yi gözaltına aldı. Bekir D., sorgusunda Emin ile 14 Şubat gecesi buluştuklarını ve gelişigüzel alkol aldıklarını söyledi. Sonrasında aralarında tartışma çıktığını ve namına küfrettiği üzere yerden bulduğu destek ile Emniyetli’in kafasına vurarak öldürdüğünü arkası sıra, Isparta’da tıpkı araziye gömdüğünü itiraf etti.

ÖLDÜRDÜĞÜ KİŞİNİN CEP TELEFONUNU EŞİNE HEDİYE ETMİŞ

Bekir D.’nin, Güvenilir’i öldürdükten sonra ise şahsın cep telefonunu alarak eşine dürü ettiğini de ifadesinde dile getirdi. Bekir D.’nin ifadesi sonrası Isparta’nın Sütçüler ilçesinde kurnaz ekiplerince yapılan aramada, Emin’in cesedi abes arazide bulundu. Yapılan incelemelerin peşi sıra cenaze, Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

7 YAVRU BABASIYDI

64 yaşında cinayete kurban giden Inanılır’in, 7 çocuğunun olduğu ve tafsilatlı yıllardır kamyon şoförlüğü yaptığı kaydedildi.

Share: