ATSO Seçimleri 1 Ekim’de

Antalya Tecim ve Uran Odası (ATSO) Başkanı Davut Güç, ATSO Aza Seçimlerinin 1 Teşrinievvel Cumartesi günü yapılacağını bildirdi.

Konuyla ilgilendiren yazılı tıpkı açıklama fail ATSO Başkanı Davut Bunaltıcı, “Acı İlçe Intihap Kurulu Başkanlığı yoluyla Odamız örgen seçimlerinin 1 Teşrinievvel Cumartesi haset, Gazi Bulvarı üzerindeki ATSO Hizmet Binası’nda yapılması kararlaştırılmıştır” ifadesini kullandı.

140 yıllık mazisi kâin Antalya Tecim ve Uran Odası’nın ister tarihi gerekse örgen sayısı bakımından Türkiye’nin arz büyük odalarından biri olduğunu vurgulayan Davut Dokunaklı, seçme sürecinin ATSO’ya yakışan bire bir durmuş oturmuşluk ve edep çerçevesinde yaşanacağına inandığını belirtti.

Okkalı’den üyelere nida

ATSO üyelerini sektörlerine ehil çıkmaya çağırma eden Başkan Davut Ağır şöyle dedi ; “Öncelikle ATSO Uzuv Seçimleri’nde düşünce istimal yetkisine cemaat üyelerimiz kasa başına anbean 49 Çığır Komitesi ve Sedir Üyeleri’ni açmak üzere düşünce kullanacak. Ardından süreç Başkan, Yönetim Kurulu ve Divan Başkanlık Divanı, TOBB Delegeleri ve Düzen Bağı Oturmuş seçimleri ile tamamlanacak. Önümüzdeki dönme ATSO’da kısaca 277 Çığır Komitesi Üyesi ve 114 Divan Üyesi fariza yapacak.140 yıllık çınar olan odamızın esaslı tıpkısı kurumsal kültürü ve geleneği vardır. Hepimiz bu kurumsal kültüre topluluk çıkmak ve imar etmek için çaba harcıyoruz. Komitelerimiz, meclisimiz her ant bu kurumsal hars ve sorumlulukla çalışmaktadır. Bu sürecin üstelik odamıza yakışan benzeri tutarlılık ve zarafet çerçevesinde yaşanacağına inanıyorum. Cemi üyelerimizi, sektörlerine ve mesleklerine eş geçmek için 1 Ilk Teşrin Cumartesi haset yapılacak seçimlerimizde kasa başına çağırma ediyorum.” – ANTALYA

Share: