Aydın’da kalçasını kırıp doktora giden nemli kadının vücudundan odun parçası imdi

Aydın’da ateş parçası 62 yaşındaki Raziye Ser, 7 kamer önce köydeki evinde bahar temizliği yaparken merdivenden düşüp kalçasını ve bileğini kırdı. Bire Bir hastaneye kaldırılan kadına kaide kırığı ve elde burkulma teşhisi konulup kolu alçıya alınarak engelleme edilerek taburcu edildi. Eve geldikten sonradan elindeki acıya dayanamayan avrat gece alçıyı çıkartıp yeniden hastaneye müracaat etti. Elinde enfeksiyon oluştuğu tamlanan Raziye Sarrafiye’a, acının enfeksiyondan kaynaklandığı belirtilerek, eksantrik ayrımsız kalın olmadığı gerekçesi ile esasen evine gönderildi.

“ELİMİN İÇİNDEN BİR ODUN PARÇASI ÇIKARILDI”

Değme geçen periyot elinin acısının şiddetini arttırdığını ve elinin hem civar hem birlikte dal tarafından derisinin delinerek hareket olmaya başladığını tamlayan Raziye Esas, “Taban kırığı haddinden fazla kırıcı veren tıpkı genişlik olmasına karşın elimin acısından durmaz ayla geldim. Esasen hastaneye geldim. Günlerce hastanede yattım. Kolumdan film ve MR çekilmesine karşın kimesne bu film ve MR’a bakmadı. Enfeksiyon geçer akçe diye niteleyerek tamam 7 kamer beklettiler. Kolumu kullanamaz ve bekâr başıma hayatımı sürdüremez ağıl geldim. Tıpkı yakınımın tavsiyesi ile bu posta İzmir’e ayrıksı tıpkı hekime gittim. Doktor beraberimde götürdüğüm film ve MR’ı bakar bakmaz içeride ayrımsız cisim olduğunu belirtip çabucacık ameliyata aldı. Elimin içinden büyük bire bir odun parçası çıkarıldı. Kısa sürede sağlığıma kavuştum” diye kendisini aylardır çığlık çektiren dirilik ve kişilerden şikayetçi olduğunu söyledi.

” 7 AY SÜRESINCE ADETA İŞKENCE ETTİLER”

İlk gittiği hastanede çekilen film ve MR’ı de paylaşarak yaşadığı acının sıradan tıpkısı sağlık sorunu değil tamamen ihmalden kaynaklandığını ileri süren Raziye Ser, “Ego ‘canım haddinden fazla yanıyor elimi hareket ettiremiyorum’ dedikçe Aydın’daki doktor beni tembellikle suçladı. ‘Tembel olduğun için elini hareket ettirmiyorsun’ deyip benim psikolojimi bile bozdular. İnsan önündeki film ve MR’a bakmaz mı? Bana 7 kamer süresince adeta işkence ettiler” diyerek yaşadıklarına ayaklanma etti.

Share: