Bakan Karaismailoğlu Sancaktepe’de esnafı ziyaret etti

Ulaştırma ve Enfrastrüktür Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Icra Vekili Karaismailoğlu, söz konusu ziyaretleri SELIM Parti marifetiyle gerçekleştirilen “Karşı Karşıya 100 Bölüm” programı kapsamında yaptı. Ziyarete Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, SELIM Öğür Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar ve partililer haremlik etti.

Ziyarette mütekellim Bakan Karaismailoğlu, “DÜRÜST Öğür hükümetleri namına tek antlaşma milletin nazik olduğunu, iktidarın hizmetkar olduğunu aklımızdan çıkarmadık. artık birlikte çıkarmayacağız.” ifadesini kullandı.

Karaismailoğlu, DÜRÜST Öğür davasına heves verenler adına Türk milletinin daha gani şartlarda, daha gani koşullarda yaşaması üzere emek verdiklerini belirterek şunları kaydetti:

“‘Aşk ile çalışan, yorulmaz’ dedik, o yüzden dağları, tepeleri aşıyoruz. O yüzden ülkemizin beherglas noktasında alışılmamış işlemler yapıyoruz, yapmaya da bitmeme edeceğiz. Sonuç olarak vatandaşımız, milletimiz ve ülkemiz kazanıyor. Ülkemiz acul bir şekilde büyüyor. Bu dünyadaki arz hızlı büyüyen ülkelerden birisi olmamız, bu çalışkanlığımız, bu azmimiz ve vatanını, milletini dost kadroların, milletin parasını kavim amacıyla harcayan kadrolar sayesinde oldu. Bu bitmeme edecektir. Bundan endişeniz olmasın. İnşallah bilcümle gelişigüzel Sancaktepe’bile da, İstanbul’dahi üstelik, İstanbulluların istediği hizmetleri, yapılmayan hizmetleri zamanı geldiğinde bizler üstelik bu AK kadrolarla yapacağız, namına getireceğiz. Henüz geçmiş Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki kadroların Sancaktepe üzere layık gördükleri metroları, yatırımları yapmayanlara birlikte dersini sandıkta vereceğiz.”

Yerli yönetimlerin görevinin zat sorumlu oldukları bölgelerdeki projeleri yaparak vatandaşın hayatını kolaylaştırmak olduğuna dikkati çekici Karaismailoğlu, şu değerlendirmede bulundu:

“Bu Sancaktepelilerin, Yenidoğanlıların, Taşdelenlilerin, Sarıgazililerin türe etmiş olduğu yatırımları eğer yapılmadıysa onu yapacak kadroları dahi sizler işbaşına getireceksiniz ve sunma güdük sürede bu layık olduğunuz hizmetleri göreceksiniz. Sonucunda bu evcil yönetimlerin üstelik iktidarların bile öz mesul oldukları bölgelerdeki projeleri yaparak vatandaşın hayatını kolaylaştırmaktır görevleri. Bu görevleri şayet yapmıyorlarsa da onların karşılıklarını sandıkta siz vereceksiniz ve tığ da buna eminiz. Şurada çokça kısa süre kaldı. Geçmiş 2023 yılında Cumhurbaşkanımızın liderliğinde DÜRÜST kadrolar hizmete bitmeme edecektir. Peşinden de belediye seçimlerinde bu aksiyon bilmezlere siz mukteza cevabı vereceksiniz. O yüzden biz kadro kendisine, takım olarak Sancaktepe Belediye Başkanımız, ilçe başkanımız ve siz değerli YANLIŞSIZ kadrolarla memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Durmak bulunmayan, yola bitmeme.”

Share: