BiP’in Audi Q2 kampanyasının talihlisi mahsus oldu

Türkiye’nin yerli bildirişim ve yaşam platformu BiP’in düzenlediği Audi Q2 ödüllü çekiliş, kısaca 1 milyon katılımla gerçekleşti.

Turkcell’den yapılan açıklamaya bakarak, BiP’in “Keşfet” kısmından BiP Audi Q2 Kampanyası kanalını izleme eden kısaca 100 bin kullanıcının katıldığı çekilişin talihlisi, Bayburt’ta dallı güllü Ferdi Felek oldu.

Audi Q2, Turkcell’in İstanbul’daki umum müdürlük binasında planlı törenle BiP Umumi Müdürü Gökhan Yüksektepe tarafından talihliye doğrulama edildi.

192 ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan BiP, sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. BiP’teki buut özelliği sayesinde kullanıcılar, uzanım menüsüne tıklayarak videoteyp yahut fotoğraflarını uzanım kendisine paylaşabiliyor.

Operatör ayırt etmeksizin herkesin kullanabildiği BiP’in Kadro Nakil özelliği sayesinde henüz eski mesajlaşma uygulamasında artan gruplar ve ahbapça geçmişleri zahmetsiz BiP’e aktarılabiliyor.

Antrparantez, BiP’te 15 kişiye kadar HD kalitesinde ünlü ve ekip görüntülü görüşmenin yanında HD ışık paylaşım seçeneği üstelik bulunuyor. BiP’in kullanıcı verileri, Türkiye’deki faziletkâr güvenlikli marifet merkezlerinde korunuyor.

BiP İletişim paketinin içinde BiP’te makbul 1 GB ve 500 DK bulunuyor. Kullanıcı 9,90 TL karşılığında hem BiP’te makbul 1 GB ve 500 zaman hem da değme hafta 1 keşide hakkının sahibi oluyor.

“Mevrut talepler konusunda Audi kampanyamız devam edecek”

Açıklamada görüşlerine yer sunulan BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe, yerel iletişim ve yaşam platformu BiP’in, dünyanın herhangi bir yerinde ve sistem vasıtasıyla kullanıldığını aktararak, şunları kaydetti:

“Uygulamamızla ve sürekli değişen fırsatlarla kullanıcımıza bir nice kolayca ve kazanım sunuyoruz. BiP İletişim paketi bile bunlardan birisi. BiP’in veriş yeri olan Keşfet kısmından serencam yerine Audi Q2 çekilişimize kestirmece 1 milyon ortaklık gerçekleşti. Kazanan arkadaşımızı kutluyor, ara bulucu dimdik günlerde kullanmasını murat ediyoruz. Mevrut talepler konusunda Audi kampanyamız devam edecek. Ayrıca, BiP’te kullanıcılarımızı kıvançlı edecek kullanılmamış ödüllü kampanyalar gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.”

Talihli 27 yaşındaki Ferdi Kader ise çekilişi kazandığı amacıyla haddinden fazla mutlu olduğunu belirterek, “Sevdiklerimle BiP üzerinden haberleşmenin bana yıldız getireceği aklıma gelmezdi. BiP yetkililerine bu pir bağış için çokça teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: