Bodrum’da 85 sürücüye reflektörlü perforaj dağıtıldı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde kurnaz ekiplerince 85 motor sürücüsüne reflektörlü yelek dağıtıldı. Ekiplerin, elan esbak faaliyetlerle gelişigüzel toplamda 500 delme dağıttığı bildirildi.

Bodrum İlçe Uyanık ekiplerinin ‘Trafikte Görünür Ol Hayatta Kal’ sloganı çerçevesinde motosiklet kazalarının önlenmesi için çalışmaları sürüyor. Gündoğan Mahallesi Atatürk Caddesi Uyanık Güvenlik Noktası uğrunda Bodrum Uyanık Trafik Tim Komutanlıkları ve Bodrum Cingöz Motorize Gidiş Geliş Timi’nin katılımıyla 85 motosiklet sürücüsüne 85 adet reflektörlü delme dağıtıldı. Ekipler antrparantez sürücülere; motor kullanımı esnasında kask, koruma başlığı ve gözlüğü kullanımı, kış şartlarında motosiklet kullanımı esasları ile akşam saatlerinde güdücü ve yolcularının reflektif perforaj giyme zorunluluğu hususlarını kılgılı namına anlattı.

Uyanık ekiplerinin, daha önceki faaliyetlerle gelişigüzel toplamda 500’e yakın delme dağıttıkları bildirildi. Cingöz ekiplerinin ‘Görünür Ol Hayatta Kal’ sloganı çerçevesinde bu asıl faaliyetlerin önümüzdeki günlerde Bodrum’un ayrımlı bölgelerinde devam edeceği bildirildi. – MUĞLA

Share: