Boşanma İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu!

‘Kortej’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Aynı Endişe Olsam’ üzere dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Sessiz titreşimsiz evlenen ikili hakkında çarpıcı bire bir iddia ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, toplumsal medyada birbirlerini izlem etmeyi bıraktı. Gelişigüzel fariğ fotoğraflarını üstelik kaldırdı.

Ayrılık iddiasının peşi sıra Itır Binici’den geçmiş izah geldi.

“FEVRİ DAVRANDIK, TARTIŞTIK”

2.Sayfa’ya mütekellim Binici, “Yeni eve taşınırken boya yüzünden kavga ettik. Kayıt tedarik etmek, ahzetmek üstelik şişman strese soktu bizi. Bir dahi üzerine familya sahibi kandırdı. Bu durum birlikte bizi üzdü. Fevri davrandık, tartıştık. Amma toparlarız” açıklamasını yaptı.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Itır Binici, benzeri süre doğduğu düz olan Erzurum’bile büyümüştür. Babasının işi zımnında ayrımlı şehirlerde sürdürmek zorunda artan Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Azamet Akarsu İşleri’nde görevli namına görev fail babasıyla gelişigüzel Aydın’a sabık Burcu Binici, evvel,mutedil ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çokça bayağı yaşlarda dansa ve müziğe düşkünlük salan ünlü adam, görk eğitimi almıştır ve bateri ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden çıkışlı olduktan sonradan babası Esasen Erzurum’a nasıp olunca Özel aynı bankanın Erzurum Eşkâl Şubesi’nde 6 kamer büyüklüğünde çalıştı. Oyunculuğa başlamadan geçmiş doğuda reçete mümessilliği ve dansçılık kabilinden haddinden fazla değişik işlerde çalıştı.

Rum Ateşi’ndeki tıpkısı öğretmen eliyle keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Aynı yıl büyüklüğünde Anadolu Ateşi’nde dans etti. Daha sonra 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Ayrımsız Keder Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak önceki dizi film filminde oynamış oldu. Sonrasında Saraka dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Itır Binici ayrıntılı zamandır seçme dizide meydan almıyor.

Share: