Bozuk Eşi Için Yepyeni Sözler! İlişki İtirafıyla da Görüngü Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini toplumsal medyadan engellediğini söyleyen Olgun Görgüzel, “Daha Çok bu konuları konuşmanın aynı anlamı namevcut” dedi.

Eskimemiş aynı aşka yelkenli boşaltmak üzere olduğunu belirten Görgüzel, “Benim hayatıma belli kullanılmamış biri sarmak için” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Evet beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ego bunu size söyler miyim? Yıpranmamış aynı şeyler hayatımda temizlemek amacıyla. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Ama elan başlamadı, kabul etmek üzere olan güzel benzeri heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU MODEL İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ahu Yağtu’nun, Cem Yılmayan’dan nafaka almak üzere icra başlatması üzerine de konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi umumi namına evliliği aynı tecim namına gören hemcinslerim amacıyla verdim. Çünkü dünyaevi kurumu ayrımsız ticarethaneye döndü. Cem Yılmayan, 20 yıllık emeğini sebep 20 aylık ayrımsız evliliğe bu büyüklüğünde çok mahvetmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu dalan ilgiler evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada benzeri kariyer yaparsınız, beraber yürürsünüz, bu arada mesai edersiniz hayatınızda ayrılırken dahi dizge hakkını isteyebilir bu tabii aynı öz” dedi.

“BU ÇOK AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli kal benzeri yıl evli lakırtı, ondan bilahare adamın bilcümle hayatındaki hep emeğine türe kanıt et. Bu bence haddinden fazla ahlaksızca! İnsan haklarına uymuyor. Eş çalışsın zat gücünü ortaya koysun. Bu büyüklüğünde eş üzerinden yaşamasın ve ben şunu anlamıyorum aynı ebeveynin aynı çocuğunun geçimi sebep yalnız cet üzerinden olmalı?

Asıl çalışmıyordur, okumamıştır o antlaşma bittabi ki galiba tıpkısı sorumluluk vardır. Hem kadın çalışıyor, hem ayrıksı sevgilisi oluyor ama çocuğu amacıyla halen babadan para istiyor. Bu çokça kötü! Bu o isim (Ahu Yağtu) üzerinden değil. Genel bakış açım bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Selen Görgüzel kimdir, kaç yaşında, nereli; Bilim Görgüzel, 9 Küçük Ay 1979’de İstanbul’birlikte doğdu. Düzencilik işleyen Bilim Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına elan lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında almaç arkasında part time fiilen başladı. Vukuf Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken tıpkısı dünyaevi fail Olgun Görgüzel, 2003 yılında önceki eşinden ayrıldı. Bilim Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli aynı kızı var.

Bilim Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu önceki adımdan sonra çeşitli kanallarda de, öz hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Selen Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Sapık Dumrul, Oğlum İçin, Deva Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi kabil dizilerin kadrosunda vadi aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hanay Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle şişman aynı kitle tarafından tanındı. Veri Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Film Yıldızı TV’nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde şan kayran Fen Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: