Cama çıkıp nida ettiler! Sivas’ta esnaf ziyareti özne İBB Başkanı İmamoğlu’na BBP’lilerden şaşırtı öneri

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Akşener ile Gümüşhane’de katıldıkları programın peşi sıra zaman üstelik Sivas’ta bire bir seri açılış ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. Akşam Ezanı saatlerinde Sivas el merkezinde olan İmamoğlu, esnaf ziyaretlerinde bulunarak matbuat mensuplarının sorularını yanıtladı.

İMAMOĞLU’NU ÇAYA NIDA ETTİLER

Umumi Başkanlığı Mustafa Destici’nin yaptığı Cumhur İttifakı’na destek veren Iri Bağlanak Partisi’nin Sivas İl Başkanlığı önünden sabık İmamoğlu, içeriye çaya çağirma edildi.

“ZEVKLE GELİRİM AMA BU AKŞAM EZANI İŞİMİZ VAR”

Namına pencereden seslenenlere halk sallayan İmamoğlu, “Kusura bakmayın gitmemiz lazım. Zevkle gelirim ama bu akşam işimiz var” dedi.

“ÜLKEMİZİN GELIŞIGÜZEL NOKTASINI HİSSEDİYORUZ”

Basın mensupların sorularını yanıtlayan İmamoğlu, aynı soru konusunda, “Masanın en deli dolu neferi olacağım” sözlerini yineleyerek, “Görüyorsunuz ortamı, yaşıyoruz. Bilcümle genel rüesa yaşıyor. Geçmiş sayın Akşener ile Gümüşhane’deydik. Çok kızıl aynı hizmeti açtık. Sokakta binlerce Gümüşhaneli vatandaşımız ile ayrımsız aradaydık. Umumi başkanımız cemaziyelevvel Tokat’taydı. Zaman Sivas’a kuzeyden methal yaptı, merkeze geliyor. Dolayısıyla ülkemizin temas noktasını hissediyoruz, vatandaşlarımızı hissediyoruz. Bir tarafta herkesin tıpkısı fariza alanı var, çözümleri çalışıyoruz. Bizde İstanbul kabilinden Türkiye’nin genişlik oylumlu kentinden tekmil ülkeye sorumluluğumuzu yaşadığımızı hissettirecek ziyaretler yapıyoruz. Zaman da Sivas’ta 250’yi fazla şehremaneti başkanımızla iki günlük iş yapacağız. Sabahta Divriği’bile sunturlu bire bir eseri açtık. Dolayısıyla seçme özdek çok adamakıllı olacak. Zamanı geldiğinde seçme değişmeyen alınır, en domuzuna şeyler yapılır ama gene söyleyeyim o masanın yer enerjik neferi ego olacağım. İnşallah sistem bire bir kararlılıkta koşar” dedi.

Share: