Çıkmaz ortasında tenhalık! Özel harekat polisi, karısını 10 kurşunla öldürüp intihara kalkıştı

Kırşehir’da hususi harekat polisi Hüseyin E.Y. (33), hasrolunmak üzere olduğu eşi Aslı Y. ile konuşmak üzere Cömert Evran Mahallesi’nde mevcut tıpkısı kafede buluştu. İddiaya bakarak, koşa beyninde çıkan ağız dalaşı büyüyünce Hüseyin E.Y., yanı sıra mevcut tabanca ise Aslı Y.’ye kurşun yağdırdıktan sonra bire bir tabanca ile namına yara etti.

KARISI HAYATINI KAYBETTİ

Çevredekilerin durumu bildirmesi üstüne fenomen namına çok sayıda polis güçleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. Esenlik ekipleri vasıtasıyla yapılan kontrollerde Aslı Y.’nin görüngü durumunda hayatını kaybettiği belirlenirken, Hüseyin E.Y. üstelik hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından yakınlarda serbest güvenlik önlemi düz polis, görüngü yerinde tetkik yaparken bedbaht kadının cenazesi otopsi amacıyla şifahane morguna kaldırıldı.

KONUŞMAK İÇİN ANTALYA’DAN GELMİŞ

Öte yandan hayatını kaybeden 1 bala annesi Aslı Y.’nin vazifeli olduğu ve 4 ay önceki Kırşehir’e atama olarak yerleştiği öğrenildi. Hüseyin E.Y.’nin ise Antalya’da fariza yaptığı, eşiyle temas etmek amacıyla Kırşehir’e geldiği öğrenildi. Olayla ilişik sormaca başlatıldı.

Share: