Coca-Cola Avrasya ve Orta Doğu Ameliyat Birimi’nde simge değişimi

Coca-Cola Avrasya ve Orta Şark Faaliyetler Birimi Başkanlığı’na Sedef Salıngan Delice atandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Coca-Cola Avrasya ve Orta Şark Işler Birimi Başkanlığı görevini sürdüren Evguenia “Jeny” Stoichkova Coca-Cola Toptan Ventures Başkanı adına atanırken, Sedef Salıngan Atmaca birlikte Avrasya ve Ortadoğu Cerrahi Müdahale Birimi’nin kullanılmamış başkanı oldu. Sedef Hastalığı Salıngan Delice bakir görevine 1 Eş 2023’te başlayacak.

Stoichkova, ortaklık ve ayraç satın almaya odaklanan birimin başına geçecek

Evguenia “Jeny” Stoichkova, 1 Aile 2023 tarihinden itibaren Coca-Cola’nın, aralarında Costa Coffee ve Coca-Cola’nın Monster Beverage Corp.’taki yatırımlarının bile meydan aldığı, toptan müşareket ve bellik satın almaya odaklanan birimi Toptan Ventures’ın başkanı yerine fariza yapacak.

Coca-Cola Şirketi’ndeki kariyerine, 2004 yılında Bulgaristan Devlet Müdürü kendisine başlayan, 2017 yılında Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Ilımlı Asya Bölümü Başkanı kendisine atanan Stoichkova, Coca-Cola Avrasya ve Orta Şark Cerrahi Müdahale Birimi Başkanlığı görevine ise 2021 yılında atanmıştı.

Delimsirek, 25 ülkenin saha aldığı 5 bölgeden sorumlu olacak

Coca-Cola Şirketi’nde Beslenme, Sonuç Suyu, Benzen Ürünleri ve Nebati Sütler Kategorisi Başkanı olarak görev eden Sedef Hastalığı Salıngan Delice ise görevine Coca-Cola Avrasya ve Orta Doğu Cerrahi Müdahale Birimi Başkanı namına bitmeme edecek. Coca-Cola’ya 2003 yılında Türkiye takip yöneticisi adına katılan Mecnunca, Coca-Cola sistemi içre pazarlama ve cerrahi müdahale alanlarında dal düzem idareci pozisyonlarında çalıştı.

2016-2018 yılları arasında Tayland ve Laos operasyonlarından mesul Umumi Müdürlüğü görevini üstlenen Şahin, antrparantez Thainamthip ve Laos Bottling Company Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2018-2020 yılları beyninde şirketin Avrupa, Orta Şark ve Afrika grubunda Cerrahi Müdahale ve Izlem Başkan Yardımcısı görevini birlikte örümcek Delicesine, bir dönemde, Coca-Cola Beverages Africa Yönetim Kurulu Üyesi adına hizmet verdi.

Coca-Cola’ya katılmadan önceki McKinsey & Company’da danışman ve Procter & Gamble’birlikte işaret yöneticisi kendisine çalışan Delicesine, Boğaziçi Üniversitesi’nden pres ve siyasa bilimi alanında çift esas eğin lisans derecesine ehil bulunuyor. Delimsirek’in 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren yönetmeye başlayacağı Coca-Cola Avrasya ve Orta Doğu Ameliyat Birimi, dünyadaki 9 işler biriminden biri konumunda bulunuyor. Ünite, doğuda Pakistan’dan başlayıp tamam Ortadoğu ve Itidalli Asya, Kafkasya ülkeleri ile gelişigüzel Türkiye’yi üstelik içine düz, toplanmış 25 ülkenin bulunduğu 5 bölgeden oluşuyor. söz konusu coğrafyada Coca-Cola Şirketi’nin aracısız 350’den aşkın çalışanı ve 53 üretimevi işleten 20’den fazla şişeleyici ortağı bulunuyor.

Share: