DAİMFED Başkanı Karslıoğlu: “DSİ’ye herhangi bir devir desteğe hazırız”

DAİMFED Başkanı Mustafa Karslıoğlu, DSİ ile her ahit birlik içerisinde olduklarını ve desteğe hazır olduklarını belirtti.

DAİMFED Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yöneticileri, DSİ 6. Nahiye Müdürü yerine atanan Ahmet Ersin Gökçe’ye yalabık olsun ziyaretinde bulunarak sükse dileklerinde bulundu.

“Adana üzere uygun ayrımsız nasıp”

DAİMFED Başkanı Mustafa Karslıoğlu, açıklamasında, “DSİ 7. Havza Müdürlüğü görevini yürütmekte iken DSİ 6. Mıntıka Müdürü adına atanan Ahmet Ersin Gökçe’nin Adana için yerinde bire bir atamanın olduğunu ve kesim müdürümüzün bilgelik, repertuvar ve deneyim adına uygun tıpkısı nasıp olduğunu, Adana amacıyla yetişkin gelişmelerin olacağına inanıyoruz. Bizler Gün Doğusu Akdeniz İnşaat Yüklenici Birlikleri Federasyonu olarak değme ant desteğe hazırız” dedi.

“Adana ülkemizin göz bebeği”

DSİ 6. Kesim Müdürü Ahmet Ersin Gökçe, “DAİMFED’in ve müteahhitlerimizin desteğini çıkarmak haddinden fazla yetişkin. Adana herhangi bir yönüyle Ülkemizin ayn bebeğidir. Çalışmalarımızla Adanamızı bütün ileriye taşımaktır. Bizlerde DSİ havza namına iş ortağımız olan müteahhitlerimizin sorunlarının çözümü noktasında teşrikimesai süresince olma gayretinde olacağız. İstişarelerimizle sorunları çözüp asgari düzeye indirebiliriz. Ekonominin lokomotifi namına kestirmece 200’ü fazla aksiyon koluna hitap eden inşaat sektörünün temsilcileri olarak bu musahabe hava namına bizleri memnun etmiştir. DAİMFED yönetimine ve Başbuğ Karslıoğlu’na teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – ADANA

Share: