Dinç kıza yapılan tacizi engellemek isterken bıçaklandı

Güre kıza yapılan tacizi engel olmak isterken bıçaklandı

KOCAELİ – Kocaeli’nin Gebze ilçesinde otobüste gailesiz ayrımsız kıza yapılan tacizi çalmak isteyen 5 bala babası vatandaş hatır bölgesinden bıçaklanarak hastanelik oldu.

Olay, mazi saat 06.30 civarında Diliskelesi – Gebze arası kez fail uray otobüsünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Dilovası ilçesinde hayatiyetli 43 yaşındaki 5 yavru babası Orhan Atmaca, işe gitmek amacıyla gelişigüzel dönme bindiği 325 numaralı otobüse destek. Vasıta benzeri süre gittikten sonraları, kendisiyle ayrımsız mahallede hayatiyetli tüvana benzeri kız, Orhan Delice’e seslenerek yanındaki yabancı uyruklu şahsın kendisini taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine Delice, tendürüst kızı taciz eden şahsı uyardı. Daha bilahare Mecnunca ile yabancı uyruklu erkek ortada ağız dalaşı artık. Bir müddet sonradan otobüsün durması ve kapının açılmasıyla gelişigüzel ecnebi uyruklu kişi, yanında taşıdığı bıçağı çıkararak Orhan Şahin’i yaralayıp, fenomen yerinden kaçtı.

Otobüsle hastaneye götürdüler

Yaralandığını hisseden Delimsirek, polis ekiplerini arayarak durumu bildirdi. O tam otobüste mevcut ayrımsız gailesiz, hastanede stajyer adına çalıştığını söyleyerek zaman kaybeden Delice’e tampon uyguladı. Otobüsün sürücüsü ise Delicesine’i Gebze Fatih Çap Hastanesi’ne yetiştirdi. Burada tedavi altına alınan Şahin’e 16 terzilik atıldı. Dirimlik tehlikesi sıfır Şahin, tedavisinin peşi sıra bugün hastaneden taburcu oldu.

Tacizci koca yakalandı

İhbarın üzerine alelacele olayın gerçekleştiği adrese mevrut polis ekipleri, şahsı yakalayabilmek üzere düzentileme başlattı. Birikim tanıklarını dinleyen ve alıcı görüntülerini inceleyici ekipler, şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Yabancı uyruklu nefer, sorgulanmak amacıyla polis güçleri merkezine götürüldü. 3’ü kız, 5 bala babası olan Orhan Şahin, güre kızı taciz fail ve kendisini yaralayan şahıstan şikayetçi oldu.

“Otobüsün kapısı açılınca bu can bıçağı bana akla yatkın salladı”

Daim bir otobüse bindiği üzere burada olan insanların çoğunu tanıdığını belirten Orhan Delimsirek, “Birbirimize selamlar veriyoruz. Makine az buçuk dokunaklı olduğu için ayakta bekliyoruz. 16 yaşlarında bir gailesiz kız kardeşimiz de ayaktaydı. Sabah onunla bile selamlaştık. Arkama doğru geçti. Muallimköy durağına geldiğimizde kız kardeşimiz kalkacak olan tıpkı şahsın hesabına oturacaktı. Oturduğu süreçte bu kişi kız kardeşimize tacizde bulunuyor. Tacizde bulunduğu için kız korkudan bana seslendi; ‘Orhan baba yarısı, bu şahsa bir özdek söyler misin? Edepsizlik yapıyor’ dedi. Kız kardeşimiz bana seslenince ben döndüm baktım. Kız öğrenci ağlıyordu. Tacizde mevcut şahsı uyardım. ‘Sen kız kardeşimi sebep erinçsiz ediyorsun?’ diyerek sorduğumda, ‘Sana ne oluyor, sen kimsin, sana hangi?’ gibi şeyler söyledi. Bununla ilgilendiren münakaşa yaşadık. Bu andan itibaren dahi aracın durağa yanaştığı kadar husus açıldı. Husus açılınca bu can bıçağı bana makul salladı. Bıçağı salladığı kabil karnımın kesildiğini hissettim” dedi.

“Stajyer bire bir kardeşimiz tampon yaptı”

Şahsın kendisini yaraladığı üzere otobüsten inip kaçtığını aktaran Delice, “Beni yaraladığı kabil kaçtı. Ben dahi o anda polisi aradım, şikayette bulundum. Sağ olsunlar emniyetimiz derhal gelip o bölgede araştırma yaptı, şahsı bulup yakaladılar. Yanık olduğum amacıyla taşıtçı arkadaşımız durmadı ve birden Gebze Fatih Büyüklük Hastanesi’ne geldik. İçeride bile stajyer aynı kardeşimiz koku kaybettiğim için bana tampon yaptı, benim canımı o kurtardı. Kıza ayrımsız videoteyp izlettiriyormuş, bacağını kızın bacağına değdiriyormuş. Kız otururken umum hareketleri ve sözlerle taciz ediyormuş. Banko şikayetçiyim. Yabancı tabiiyetli olduğunu biliyoruz, burada bir tane yaşadığını, ailesinin Manisa’üstelik olduğunu ve şahsın yakalandığını duydum. Duyarlı vatandaşlarımıza sesleniyorum, lütfen kızlarımıza, ailelerimize sahip çıkalım” diye konuştu.

Share: