DÜRÜST Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Dokunaklı, “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları” programında konuştu Açıklaması

AK Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı Hamza Şiddetli, “Seçimlerde rakip namına kendilerini görenler 6+1’li masada aday tartışmasını de yapamıyor.” dedi.

Zehir, “2023’e Akla Yatkın Site Buluşmaları” etkinliği kapsamında Aydın DSİ Misafirhanesi’nde planlı toplantıda yaptığı konuşmada, benzeri seçme bittiğinde gayrı seçime start düsturuna sahip olduklarını, hayatı seçimlerle ve siyasetle esbak tıpkı umumi komutan, liderle çalıştıklarını söyledi.

Kent buluşmaları kapsamında seçime kadar neler yapacaklarını vatandaşlarla birebir paylaşacaklarını tamlayan Zehir, “Seçimden sonra yapacaklarımızı da anlatacağız. Vatandaşlarımızın kurum gücünü artırmaya müteveccih hamlelerimiz, uluslararası diplomaside ortaya koymuş olduğumuz barışsever politikalar ve benzeri zamanda üstelik acun siyasetini belirleme noktasındaki hamlelerin vatandaşımız gözetiminde ağırbaşlı bire bir kıymet bulduğunu görüyoruz. Bunu daha bile artırarak yolumuza devam edeceğiz.” diyerek konuştu.

Dış politikada son tıpkı haftada yaşanan gelişmeleri “gelgel verici” namına değerlendiren Üzücü, Rusya-Ukrayna Savaşı’nda hububat krizinin çözümünün beraberinde geri akşam esirlerin takasının birlikte gene Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin diploması başarısıyla hayata geçirildiğine işaret etti.

Seçim sürecine ilgilendiren görüşlerini paylaşan Hamza Biberli, “Seçimlerde rakip kendisine kendilerini görenler 6+1’li masada aday tartışmasını dahi yapamıyor. Altılı masanın birbirlerine çelme takarak kimi şeyler yaptığını görüyoruz. Bunlardan millete kâr gelmez. Bu milletin meselelerini, kıytırık meselelerini dahi bu kenef çatı çözüme kavuşturamaz.” ifadelerini kullandı.

Ülkenin önünü boşaltmak üzere 20 senedir kebir mesafeler tekmil ettiklerini vurgulayan Keder, 2023’ten sonra Türkiye üzere kullanılmamış benzeri yüzyılın başlayacağını anlattı.

Yeni yüzyılda çok daha balaban hamleleri bilcümle birlikte hayata geçireceklerini dile getiren Üzücü, “Türkiye’nin gelişigüzel yerinde bu kent buluşmalarıyla, yine kampanya döneminde rastgele arkadaşımız öz ilinde, teşkilatında milletimizle uygun diyaloğunu henüz artırarak bu seçimde Topluluk İttifakı kendisine münhal farkla, DÜRÜST Parti kendisine da açıkça farkla Allah’ın izniyle seçimi kazanacağız.” dedi.

Share: