DÜRÜST Tümen, İzmir’de ‘Karınca Modeli’ ile 3 yılda 80 bin ziyaret yaptı, 500 bin kişiye ulaştı

DÜRÜST Tümen, İzmir’üstelik ‘Karınca Modeli’ ile 3 yılda 80 bin ziyareti yaparak, 500 bin kişiye ulaştı

SELIM Parti Genel Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Keskin:

“21. yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla yeni 20 yıllara yelkenli açmış olduk”

AK Parti İzmir İl Başkanı Soyluluk Ulu Sonsuz:

“Gittiğimiz ilçelerde bütün sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz”

İZMİR – DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanlığı, ‘Karınca Modeli’ kayran çalışması çerçevesinde bu hafta Buca ilçesinde esnaf, sivil sosyete kuruluşu ve yurttaş ziyaretleri yaptı. YANLIŞSIZ Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Dağ, İzmir genelinde sonuç 3 yılda 80 bin görüşme yaparak, kestirmece 500 bin vatandaşla direkt bağlanak kurduklarını söyledi. YANLIŞSIZ Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Yüksek Sürekli da, bütün kurum olarak seçme hafta bire bir ilçeye gittiklerini, ilçelerde her sokağa ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, “Bize sokakta ‘seçimden seçime geliyorsunuz’ diyen tıpkı kişiye rastlamadık. Bu üstelik DÜRÜST Parti’nin milletin partisi olmasından kaynaklı” dedi.

DOĞRU Fırka İzmir İl Başkanlığının düzenlediği ‘Karınca Modeli’ düz çalışması, bu hafta Buca ilçesinde gerçekleştirildi. AK Tümen Umumi Başkan Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Dokunaklı, AK Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Mualla Daima, DÜRÜST Parti İzmir Milletvekilleri Ceyda Ayrılamaz Çankırı ve Yaşar Kırkpınar, memleket ve ilçe anne paye, eş ve deneyimsizlik kollarının katılımıyla Buca’üstelik; esnaf, sivil cemiyet kuruluşu, muhtar, örgen ve yurttaş ziyaretleri yapıldı.

“3 yılda yaptığımız 80 bin ziyaretle 500 bin kişiye kontak ettik”

Ziyaretlerde mütekellim AK Parti Umumi Başkan Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Zehir, YANLIŞSIZ Öğür İzmir İl Teşkilatının 3 yıldır kudretli ve dizgesel tıpkı şekilde ‘Karınca Modeli’ ve yüz yüze mülakat çalışmaları uyguladığını belirterek, “DÜRÜST Fırka kendisine 21 almanak politik tarihimizin 20 yılını erk olarak geçirdik. Seçmenimiz ve milletimizle ilişkin teması birlikte dolaylı yollardan değil, doğrudan atama ettik. Onun amacıyla 21. yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla eskimemiş 20 yıllara yelken açmış olduk. Karınca Modelinde teşkilatlarımız değme hafta belirlenen benzeri ilçeye tenzil yaparak, o ilçenin arz ağız damarlarına büyüklüğünde ziyaretlerde bulundu. Bire Bir zamanda birlikte bire bir anda 30 ilçede STK, kocabaşı, esnaf ve yurttaş ziyaretleri yapıldı. Toplamda 80 bin müzakere gerçekleştirildi. Bunun 43 bini esnaf ziyareti, 13 bine yakını da ev ziyareti şeklinde gerçekleşti. 2 bine mümasil kocabaşı, bin 200’e yakın STK ziyareti ve organ ziyaretleri oldu. Tahminî 500 bine mail hemşehrimize doğrudan bağlanak ettik” dedi.

Kırıcı, sonuç kendisine tam kurum mensuplarına çalışmalarından kontekst teşekkürname ederek, vatandaşlardan mevrut ferasetsiz dönüşlerle birlikte kâh talepleri hayata nakil ve sorunlar hal noktasında adımlar attıklarını söyledi.

“Gittiğimiz ilçelerde hep sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz”

AK Öğür İzmir İl Başkanı Asillik Büyük Daim dahi, 2020 yılında başlatmış oldukları umu seferberliğinin üçüncü etabını uyguladıklarını söyleyerek, “Bu çerçevede gelişigüzel ilçemize katiyen genişlik birkaç hele gittik. Üçer beşer nöbet gittiğimiz ilçelerimiz var. Karınca Modeliyle umum teşkilatlarımızın katılımıyla bütün beraber alana çıkıyoruz. Kısaca 300 yabanlık ayrımsız kalabalıkla gittiğimiz ilçelerde bilcümle sokaklara ulaşmaya çalışıyoruz. Bunun bile çok mefret et kafalı dönüşlerini aldık. Halkımız kıvançlı. YANLIŞSIZ Öğür’nin düzentileme prensibi seçimden seçime değil, intihap bitiminden sair seçme dönemine kadar yapılan çalışmalardır. Bu çerçevede tığ birlikte çalışmalarımızı sakır sakır sürdürdük. Seçme zamanı geldiğinde hep icraat tükenik ve yalnız seçme kampanyasıyla sandıklara müteveccih çalışmalarımız artmış olacak. Milletimiz da ‘Sizi temas antlaşma görmenin mutluluğunu yaşıyoruz’ diyor. Bize sokakta ‘seçimden seçime geliyorsunuz’ diyen ayrımsız kişiye rastlamadık. Bu de AK Partinin milletin partisi olmasından kaynaklı. Bu yaptığımız çalışmalarda İzmirli hemşehrilerimizin büyük tıpkısı teveccühünü görüyoruz. Tığ dolgunca günde bile yara günde da vatandaşın yanında olan benzeri politik partiyiz. Seçme şartta milletimizin beraberinde olmaya devam edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.

“yüz yüze görüşmeler ve temaslar haddinden fazla daha hayır oluyor”

YANLIŞSIZ Fırka İzmir Milletvekili Ceyda Ayrılamaz Çankırı ise 3 yıldır olduğu gibi bugün da Buca ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini anlatım ederek, şöyle konuştu:

“Buca’üstelik rastgele makule esnaf, STK ve vefa ziyareti gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz temaslar içerisinde gördük ki yüz yüze görüşmeler ve temaslar çokça daha hayır oluyor. Sahada yapılan çalışmalarda bir vatandaşımız hangi partiden olduğumuzu kazara ‘AK Partiden ayrıksı sahada çalışan ne parti var?’ yorumunu yaptı. Bu üstelik süfli bizi çokça bahtiyar ediyor.”

“21 yılda ülkemize herhangi bir alanda haddinden fazla şey kazandırdık”

21 yıldır DOĞRU Tümen namına halkın içre olduklarını vurgulayan DOĞRU Parti İzmir Saylav Yaşar Kırkpınar ise hele sonuç 3 yıldır halk ziyaretlerini dizgesel ayla getirdiklerini belirterek, “Toplumumuzu oluşturan hep kesimlerle YANLIŞSIZ Fırka’nin 21 yılda yapmış olduğu faaliyetleri ve hizmetlerimizi anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın meselelerini da hem parlamentoya hem dahi umumi merkezimize iletiyoruz. İnşallah 2023 seçimleriyle gelişigüzel dahi bu bitmeme edecek. 21 yılda ülkemize her alanda haddinden fazla madde kazandırdık. 80 yılda yapılamayanları 21 yılda yaptık. Vatandaşımız birlikte bunu görüyor. Henüz güzelini arz etmek amacıyla vatandaşlarımızla birlikteyiz” ifadelerini kullandı.Share: