DÜRÜST Tümen Takım Başkanvekili Ünal, Kahramanmaraş’ta havuz açılışında konuştu Açıklaması

SELIM Tümen Takım Başkanvekili Idareci Ünal, “20 sene oldu, biz ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, sebep? Zira bu görevi ben almıyorum, bu görevi budun veriyor.” dedi.

Ünal, Kahramanmaraş ziyaretleri kapsamında Onikişubat Belediyesi Nısıf Olimpik Yüzme Havuzu açım töreninde yaptığı konuşmada, benzeri millete, tıpkı bayrağa, ayrımsız devlete, bir vatana sadakatle kapalı olan herkes ile cömert olduklarını belirtti.

Devletin polisine “acımasız” diye niteleyerek bağıran ama yıldırı örgütü PKK’ya cani diyemeyenlerin kusura bakmaması gerektiğini vurgulayan Ünal, “Onlarla sonuna büyüklüğünde kutuplaşmaya bitmeme edeceğiz kardeşlerim. ‘Devlet katildir. Hem birlikte paradigma katildir’ diyenlerle sonuna kadar kutuplaşmaya bitmeme edeceğiz. Kanun tanımayan, ahbaplık tanımayan bu ülkenin bürokratını itaatsizliğe çağıran, ‘borçlarınızı ödemeyin’ diyen ve adeta yasalara karşı ayazlık çağrısı bulunanlarla birlikte sonuna büyüklüğünde kutuplaşacağız.” diyerek konuştu.

Ünal, AK Parti’nin sunu şişman derdinin Türkiye olduğuna bel ederek, kavim mezuniyet verdiği sürece görevlerini icra etmeye devam edeceklerini söyledi.

SELIM Tümen iktidarları döneminde sonuç 20 yıldır ülkeye çetin hizmetler yapıldığının altını çizen Ünal, “Budun bize bu görevi vermiş bu millet bu görevi verdiği sürece biz bu işi yapacağız. 20 yıl oldu, biz ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, niye? Çünkü bu görevi ben almıyorum, bu görevi budun veriyor. Bu budun bana hangi büyüklüğünde fariza verirse ben bu milletin hizmetkarı olduğum amacıyla akıbet nefesime büyüklüğünde bittabi kim bu muazzez millete hizmetkar olacağım. O yüzden bunlar kudret miktidar beklemesinler, bu millet bunları bu kafayla kudret etmez.” ifadelerini kullandı.

Açılışa Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Ateşli, DÜRÜST Parti milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, YANLIŞSIZ Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Reisi Hanefi Mahçiçek ve vatandaşlar katıldı.

Share: