DÜRÜST Tümen uzuv paydaşlık toplantısı düzenledi

DOĞRU Parti İzmir İl Başkanlığının yürüttüğü “Dilek Seferberliği Projesi” kapsamında 150 kişinin partiye katılması dolayısıyla merasim düzenlendi.

DÜRÜST Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Hamza Dokunaklı, İzmir İl Başkanlığında planlı törende yaptığı konuşmada, uymazlık partilerinin Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı “Türkiye Yüzyılı” vizyonunu anlamalarını beklemediklerini söyledi.

Türkiye’nin aut politikada attığı adımlara bel fail Zehir, “Zaman biz Doğu Akdeniz’da bazı hamleler yaparken elden bugünün meselesi üzere değil geleceğin meselesi amacıyla dahi hayata geçiriyoruz. Dünya karbon rezervinin yüze 47’sinin olduğu yanı başımızdaki ülkelerden, İtalya, Fransa bire bir şeyler elde etmeye çakışırken Türkiye buna ilgisiz mı kalacak?” dedi.

Türkiye’nin aldırmaz kalmadığı kabilinden hamleler yaptığını kaydeden Kötü, şöyle devam etti:

“Muhalefet hangi diyor? ‘Libya’de hangi işimiz var?’ Bunu ayrıksı ki söylüyor? Şu anda Yunanistan söylüyor. Az Buçuk üstelik Mısır söylüyor. Bu ülkenin yararına, bu ülke amacıyla faydalı hangi gelişim yaparsanız karşınızda duran garip aynı çatı var. Bu ihtilaf değil. Bu siyasete ihtilaf değil. Politik rakiplik herhangi bir ant kabil, olmalı. Biz politik rekabetten çekinmeyiz. Muhalefetin bu ülkede yaptığı, siyasi bir mugayeret değil, Türkiye Cumhuriyeti devleti politikalarına muhalefettir. Şimdilerde bir çatı oluştu. Muhalefette devletin kurumlarına iftira atarak kişi mağduriyetlerini tevlit hissiyatı oluştu. Biz şunu çokça gani biliyoruz, sizin siyasal mugayeret yapmanız noktasında engel namevcut amma ne efsus ki bu çalışmalar bu ülkenin insanı üzere faydalı sözler değil.”

“2023’ün galibi Erdoğan’dır, Cumhur İttifakı’dır”

Büyüyen coşkuyla 2023 seçimlerine komple dizgin misil aldıklarını kaydeden Yara, hele sonuç dönemde yaptıkları uzuv çalışmalarıyla Türkiye’da yer gür uzuv çalışması eden organizasyon noktasına geldiklerini belirtti.

Teşkilat mensuplarına teşekkürname eden Biberli, şunları söyledi:

“Son dönemde AK Parti’ye bilcümle vücut biçmeye çaba ettiler. Gerçekte DÜRÜST Öğür’ye sermaye prizma telaşında olanlar seçkin seçim öncesi bunu kimi vakit medyada arada bir sokakta dile getirdiler. Seçme birinde değme seçimden sonraları mahcup olup, ‘Adam kazandı, SELIM Fırka kazandı.’ gelmek zorunda kaldılar. Bazen esas olmayan ve altyapısı sıfır birçok kişiyle yaptığı anlaşılan olmayan basak altı masa başı anket firmalarıyla DOĞRU Tümen’nin oyunu düşük göstermeye çalıştılar. Ne antlaşma seçme yaklaşsa bundan sonra onlar bile evet sessizliğe bürünürler ya bile akıllıcasına rakamları boğumlanma etmeye başlarlar. Geçen yıl bu çevrim anket yayınlayan firmaları şimdilerde duyuyor musunuz? O antlaşma anket yayınlayıp AK Öğür’ye varlık biçenler sonuç dönemde SELIM Öğür’nin yükselişe geçtiğini, 7’li masanın bayağı indiğini, hal üretemediğini söyleyip nabız vermeye başladılar. Sahada yaptığımız çalışmalarda, kamuoyu araştırmalarında, hararetli organizasyon toplantılarımızda görüyoruz ki 2023’ün galibi Recep Tayyip Erdoğan’dır, Topluluk İİttifakı’dır. Bu hafta arası AR-GE Başkanımız akıbet yaptığımız araştırmayı halkoyu ile paylaştı. Recep Tayyip Erdoğan’ın oyu yüzde 52’dir. DÜRÜST Parti’nin oyu de yüzdelik 42’dir.”

“Zaman itibarıyla 507 bin üyeye sahibiz”

YANLIŞSIZ Tümen İzmir İl Başkanı Kerem Uca Sonsuz bile 2023 seçimlerinde İzmir’birlikte Topluluk İttifakı’nın bir numara olacağını söyledi. İzmir’in 2011 seçimlerinde 11 mebus çıkardığını ve bu seçimlerde 12 mebus çıkarmayı hedeflediklerini dile getiren Sürekli, şöyle dedi:

“2019 yerel seçimlerinden sonraları ‘Karınca Modeli’ kabil kayran çalışmalarıyla gezmedik düz, sıkmadık umum, girilmedik ocak bırakmadık. Çoluk Çocuk ve kadınlar da seçkin zaman en öndeydi. Bütün İzmir’i gezdik ve sonuçta son 3 yılda üye sayımızı 210 bin arttırdık. Bugün bakımından 507 bin üyeye sahibiz. Allah eksiltmesin, daima arttırsın. Bugün da aramıza katılan üyeleri temsilen 150 arkadaşımıza rozet takacağız. Henüz önce 9 bin kişiyi temsilen bir katılma töreni yapmıştık. Zaman ise aramıza katılan yüzlerce arkadaşımızı temsilen 150 arkadaşımıza rozet takacağız. Zaman aramızda farklı siyasal partilerin hepsinden katılımlar var. Yuvaya dönen arkadaşlarımız var. Çarkıt Çandarlı Belediye Reisi Hasan Aksoy gine yuvasına geldi. Gelecek Partisi’nden banal arkadaşımız aramıza katıldı. Zaman onları 70 yabanlık tıpkısı astronomi mandepsi ediyor.”

Üye katılım törenine SELIM Öğür İzmir milletvekilleri Ceyda Ayrılamaz Çankırı ile Cemal Bekle birlikte katıldı.

Share: