Düzce haberi: Düzce TSO heyetinden Vali Atay’a müzakere

Düzce Ticaret ve Uran Odası (TSO) Umumi Heyet Başkanı Erdoğan Bıyık, Sedir Başkanı Tanju Acar, Umumi Heyet ve Meclis Üyeleri ile alay malay Vali Cevdet Atay’ı makamında musahabe etti.

Ziyarette beherglas meclis üyesi kendisini tanıtarak iştigal ettiği hisse senedi ile ilgili olarak Vali Cevdet Atay’ı bilgilendirdi.

Ziyaret nedeniyle kıvançlı olduğunu rapor fail Vali Cevdet Atay; “Düzce’mizin zinde tıpkısı potansiyeli var. Tarım, turizm, endüstri, ticaret ve gayrı alanlarda şehrimizin geleceğine ulama verecek projelerde temas ve el birliği içerisinde çalışmayı murat ediyorum. Sizlerin bu çalışmalara katkılarının devam edeceğine inanıyorum” dedi.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ise “Düzce iş dünyasının çatı kuruluşu namına buradayız. Bir intihap sürecimizi geride bıraktık. Düzce için hizmet etmeye devam edeceğiz. Üyelerimizin bizlere yaşama ettiği itibarın ve güvenin değerini biliyoruz ve teveccühlerinin verdiği sorumluluğun de farkındayız. Birey aldığımız bu bakım bayrağını ileriye taşımaya çaba edeceğiz. her bir meclis üyemiz alanında liyakatli olmuş, Düzce’nin geleceğine kani, Düzce ekonomisini şişirmek üzere hız süresince olmuştur. Sizin liderliğinizde departman işbirliğimiz artarak bitmeme edecektir. Düzce’nin ekonomisini, ticaretini, izam etmek, istihdamını artırmak amacıyla mecmu gücümüzle çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

TSO Umumi Heyet Başkanı Erdoğan Bıyık ve yönetimi eskimemiş hizmet binası konusunda, Ilbay Atay’dan destek murat etti. Atay, yönetime yıpranmamış hizmet binası üzerine destek sözü verdi.

Bıyık antrparantez, Cevdet Atay’a Düzce Gümrük Müdürlüğü üstüne çalışmaların akıbet aşamalara geldiğini bildirme gücük sürede Gümrük Müdürlüğünü kazandıracaklarını söyledi.

TSO heyeti Ilbay Atay’ın ardından Vali Yardımcısı Süleyman Hürrem Aksoy’u birlikte konuşma etti. – DÜZCE

Share: