Efeler Belediyesi Site Tiyatrosu Seyretme Atölyelerine Kullanılmamış Dönüş Başvuları Başladı

Efeler Belediyesi Kent Tiyatrosu (EBŞT) Temsil Atölyeleri bakir zaman çalışmalarına başlıyor.

Efeler Belediyesi Site Tiyatrosu Tiyatrosu Atölyeleri, tendürüst ve muhteşem grupları 2022-2023 dönemi başvuruları, 26 Eylül – 28 Teşrinievvel 2022 tarihleri beyninde yapılacak. Atölyelere gelmek isteyenler, başvurularını, Efeler Belediyesi Hars ve Içtimai İşler Müdürlüğü’ne yahut Milli Okumuş Bankası Ekin Merkezi’ne yapabilecek.

Başvurular tamamlandıktan sonraları gelişigüzel atölye üzere alanında ehlihibre hakem heyeti üyeleri nezdinde imtihan gerçekleştirilecek ve kazananlar, EBŞT Seyir atölyelerinde eğitimlerine başlayabilecek. Seçilenler, şehir tiyatrosu eğitmenleri vasıtasıyla esas üçkâğıtçılık ve esas tiyatro eğitimi aldıktan bilahare yıl içerisindeki çalışmalarda görev alabilecek.

BAŞKAN ATAY: “VATANDAŞLARIMIZI TİYATRO ATÖLYELERİNE BEKLİYORUM”

Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi ile ilişkin düşün ve düşüncelerini dile getiren Şehremini Mehmet Fatih Atay, “Göreve geldiğimizden bu yana şehir tiyatromuz yıl süresince çocukları ve yetişkinleri tiyatroyla buluşturuyor. Birçok sosyal külfet projesine sanatsal katkı sunuyor. Temsil eğitimi bireylerin yaşamlarına çok müspet katkılar sağlıyor. Tiyatroya ve sanata ait Efelerli vatandaşlarımızı yeni dönemde üstelik seyir atölyelerine bekliyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: