Endüstri esnafı AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Bilecik’te endüstri esnafı, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.

AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin dar süresince ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyici uran esnafı, “yer ve dirim”, “selen” ile “spor” kategorilerinde düşünce kullandı.

Oto Sakınma Kıvılcım ve Aksesuar sahibi Sinan Geçmiş, “çevre ve dirim” kategorisinde Mustafa Hassona’nın “Masumluk”, “selen” kategorisinde Ayman Yaqoob’un “Incitici tümü”, “spor” kategorisinde ise Mustafa Yalçın’ın “Taek von ayak topu” fotoğraflarına rey verdi.

Evvel, AA’nın değme yıl düzenlediği “Yılın fotoğrafları” yarışmasına katıldıklarını rapor ederek, “Yer ve hayat, vukuf ile spor kategorilerindeki fotoları inceledik ve fotoğrafların bütünü birbirinden fena hâlde. Kâffesi üstelik birinciliği doğruluk ediyor. Beğendiklerimize oyumuzu verdik. AA’ya teşekkürname ediyoruz, bu forma fotoğraflarla bizi buluşturduğu üzere.” dedi.

Otomotiv sektöründen Gürkan Büberci bile birbirinden güzel fotoğrafları calip muhabirleri ve AA çalışanlarını tebrik ederek, malumat kategorisinde ” TOGG’un önceki yolculuğu”, çevre ve dirim kategorisinde “Beslenme saati” ile spor kategorisinde bile “Yüzücü” fotoğraflarına fikir verdi.

Galerici Bilal Aslan ise yılın fotoğraflarını incelediğini, oylamaya katıldığını dile getirerek, fotoğrafların her birinin sunturlu olduğunu söyledi.

Share: