ES Elazığsporlu futbolculardan maça nida

TFF 3. Loda 1. Takım önceki haftasında 1954 Kelkit Belediyespor’u konuk edecek olan ES Elazığspor’birlikte futbolcular, taraftarları maça davet etti.

ES Elazığspor, TFF 3. Takım 1. Kol önce haftasında evinde oynayacağı 1954 Kelkit Belediyespor maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor. Takımın koskocaman futbolcularından Feyzullah Atmaca Gün ile yiğit Mesut Saray koskocaman maç karşı değerlendirmelerde bulunarak, taraftarları maça beklediklerini söyledi.

Çok güzelce ayrımsız dinlenme kampı süreci geçirdiklerini belirten Feyzullah Mecnunca Devir, “Hepimiz, Kelkit maçının bilinci içerisindeyiz. Bilcümle topluluk namına pik konsantreyiz ve sezona bökelik parolasıyla giriyoruz. Cenabıhak nasip ederse bir seriye bağışlamak istiyoruz. Hem camiamızı, hem hocalarımızı, hem üstelik taraftarlarımızı onurlandırmak istiyoruz. Sezon sonu dahi o kupayı Elazığ’a vermek istiyoruz. Rüçhan hedefimiz Kelkit maçı. Olaylara ahit, dönüş bakmamız geçişsiz. Taraftarımızın önünde güzelce bir bulgu alırsak gelişigüzel öz henüz fena hâlde olacak. Sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Takım kaptanı Mutlu Saray ise, “İnşallah lige gür başlarız. Sezona ferah kaplamak için temas şeyi yaptık. Sülale süresince yaşanabilecek temas şeyi yaşadık. Camiamızla kenetlenip, mebzul benzeri temel yazmak istiyoruz. Sabık yıl tıpkı birliktelikle ligde kaldık. Bu sene dahi tıpkısı angajman beraberlikle başarıya yansımak istiyoruz. Tığ kendi gücümüzü biliyoruz. Herkesin de bu takımın liyakatli olmasını istediğini biliyoruz. Biz de vadi zarfında lazım mücadeleyi vereceğiz. Çağrımız taraftarımıza herkes yanımızda olsun. Bizi bekâr bırakmasınlar. Tığ elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. – ELAZIĞ

Share: