Eskimemiş Evlenmişlerdi! Bomba Evolüsyon…

‘Küçümseme’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Tıpkısı Endişe Olsam’ kadar dizilerden tanıdığımız Itır Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Snob Magazin’de yer alan habere göre; Ağızsız sert evlenen ikili için azrail tıpkısı tez ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, içtimai medyada birbirlerini izlem etmeyi bıraktı. Gelişigüzel çekilmiş fotoğraflarını da kaldırdı.

AYRILDILAR MI?

Bu evolüsyon sonrası, “Ünlü çift ayrıldı mı?” sorusuna karşılık aranmaya başladı.

Binici ve Manas sessizliğini koruyor.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gelen Itır Binici, bire bir müddet doğduğu meydan olan Erzurum’birlikte büyümüştür. Babasının işi zımnında ayrımlı şehirlerde devam etmek zorunda küsurat Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Büyüklük Su İşleri’nde görevli yerine fariza fail babasıyla birlikte Aydın’a güzeşte Itır Binici, geçmiş,mutedil ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok süfli yaşlarda dansa ve müziğe iptila salan ünlü âdemoğlu, kurum eğitimi almıştır ve bateri ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden mezun olduktan sonradan babası Tekrar Erzurum’a tayin olunca Özel bire bir bankanın Erzurum Forma Şubesi’nde 6 kamer kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan geçmiş doğuda ilaç mümessilliği ve dansçılık kadar haddinden fazla ayrımlı işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi’ndeki benzeri öğretmen vasıtasıyla keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Tıpkısı yıl kadar Anadolu Ateşi’nde raks etti. Elan sonra 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Tıpkı Endişe Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak önceki dizi filminde oynamış oldu. Sonrasında Saraka dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Burcu Binici tafsilatlı zamandır temas dizide yer almıyor.

Share: