Esnaflar ve kurumlar turnuvada arak döktü

Düzce’nin Cumayeri İlçesinde belediye aracılığıyla planlı halı vadi turnuvasında ilçe esnafı ve kurumlar böke olabilmek için ter döktü.

Cumayeri Belediyesi eliyle birleştirme edilen ve ilçede kâin kurumlar ile esnafların kurduğu 20 takımın katıldığı halı kayran ayak topu turnuvası düzenlendi. Turnuvada takımlar şampiyona kupasına uzanabilmek amacıyla korkunç uğraş etti. Finalde; Kotan İnşaat’ı 8-6 yenen DRT Çatı şampiyon olurken, üçüncülük maçında Fındıkçıoğlu’nu 6-4 yenen Salt Kotanlar 3’üncülük kupasının sahibi oldu.

Şampiyon olan takımın kupasını veren Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Turnuvaya katılan yekpare takımları kutlama ediyorum. İlçemiz dahi futbol sevgisi tıpkı apayrı. Bu organizasyonun yapılmasında emeği geçen herkesi kutlama ediyorum. Zira 20 takımla tıpkısı turnuva düzenleyip, zahmetsiz tıpkı şekilde ilişki beraberlik içerisinde tamamlanması beni haddinden fazla sevindirdi. Turnuvada ayrıcasız emeği olan, elini taşın altına koyan herkese teşekkürname ediyorum. İnşallah seneye daha evire çevire turnuvalarda kavuşmak felek tamam inşallah diyorum” dedi.

Turnuvaya okkalı ilişki gösteren ilçe halkı de turnuvadan memnun kaldığını dile getirdi. – DÜZCE

Share: