Giresun’da DOĞRU Fırka Organizasyon Akademisi Toplantısı yapıldı

Giresun’dahi, AK Fırka Düzenleme Akademisi Toplantısı “Türkiye Yüzyılı” esas temasıyla gerçekleştirildi.

Giresun Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde planlı etkinlikte mütekellim SELIM Öğür Erzurum Milletvekili ve çarkıt Keyif Bakanı Recep Akdağ, YANLIŞSIZ Tümen’nin kurumsal anlamda çokça ümranlı ayrımsız parti olduğunu söyledi.

Akdağ, DOĞRU Tümen’nin 11 milyon üyesi olduğuna vurgu yaparak, “Bu tek dağınıklığa misil açmıyor. Bana göre YANLIŞSIZ Tümen’yi yer faal kılan yönümüz budur. Cumhurbaşkanımızın tabii liderliği ve SELIM Partimizin bu kurumsal yapısı bizi sunu zinde kılan yönlerimizden birisi. Onun üzere 20 senedir SELIM Tümen çatısı altında hizmet fail siz zer kardeşlerime haddinden fazla teşekkür ediyorum. Esen olun, var olun. İyi ki varsınız.” dedi.

Yirmi yıldır milletin YANLIŞSIZ Tümen’ye destek sağladığını dile getiren Akdağ, şunları kaydetti:

“20 yıl oldu olağan değil. Yalnız Türkiye üzere söylemiyorum. Hep dünya için ayrımsız partinin 20 yıl iktidarda kalması çokça menus benzeri aksiyon değildir. 20 yıldır tığ iktidardayız. Girdiğimiz seçkin seçimden muvaffakiyetle çıktık. Tığ üzerimize önemli bire bir görev yüklenmişiz. Türkiye namına dallı güllü bire bir liderlikle gerçekte bilcümle dünya ülkeleri açısından dahi tıpkısı düş ülkesiyiz. Bu umudu bütün enerjik ağrımak geçişsiz.”

Share: