Giresun’da kocasını yengesiyle arabada basan karı, öfkeden deliye döndü! Küfürler yazar, yengesine saldırdı

Giresun’da cıvıl cıvıl tendürüst ayrımsız karı, hastanede olduğu tam kendisini arayan tanımadığı birinin, kocası ile yengesinin aksata yaşadığını öne sürdü. Telefonun ayrıksı ucundaki sevimli, kadına yasak aşk tüvana ikilinin arabada olduğunu söyledi.

“ALLAH ÖNÜME ÇIKARTTI YÖNTEMINCE”

Öfkeden deliye dönen avrat anında hastaneden çıkarak kocasının ve yengesinin içre bulunduğu aracın peşine düştü. Uzlaştırıcı strateji fail karı sonradan önlerine geçip kocasını ve yengesinin durdurdu. Show TV haberde yayınlanan habere bakarak ara bulucu durdurmayı başaran avrat kocasına ve yengesine “Tanri önüme çıkarttı resmen. Nereye gidiyordunuz? Hani sen bu kadından nefret ediyordun? Gezdiriyor musun? Ego hastanedeyken… Nereye gidiyorsunuz? Hani kocamdan nefret ediyordun? Oğlum sana bu herif iftira attı evet, zahir geziyorsun bununla?” diyerek başkaldırı etti.

KÜFÜRLER SAVURUP KENDİNDEN GEÇTİ

Tartışma sırasında çevre beyninde çatışma imdi. Kocasının yakasına yapışan kadın, “3 devam çocuğunu atıp, defalarca sana yalvarıyordum. Benim bu halimle bana onu söyle. Benim bu pestil halimle sen…” diyerek kocasına küfürler savurdu. Kocasının kendisini arabaya bindirmeye çalışması üzerine de “Nereye bindiriyorsun beni? Nereye bindiriyorsun? Nereye götürüyorsun bu kadını, seni mahvedeceğim. Sizi öyle dava edeceğim” dedi.

BOŞANMA DAVASI AÇACAKLAR

Karısını aldatan âdem ise o anlarda eşini sakinleştirmeye çalıştı fakat liyakatli olamadı. Bahtsız kadının ve kardeşinin, yaşananlar sonrasında eşlerine metrukiyet davası açmaya hazırlandıkları öğrenildi.

Share: