Giresunspor ile FİSKOBİRLİK ortada sponsorluk anlaşması imzalandı

Spor Göt Süper Loda ekiplerinden Bitexen Giresunspor ile Fındık Tarım Eş Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) ortada sponsorluk anlaşması yapıldı.

Giresunspor Tesisleri’nde planlı imza törenine, kulüp matbuat sözcüsü Ferhat Karademir ve FİSKOBİRLİK Genel Müdürü Turgay Çakmak katıldı. Inikat gereği Bitexen Giresunspor’un eskimemiş şort sponsoru “FİSKOBİRLİK Nuga” oldu.

Kulüp matbuat sözcüsü Karademir, burada yaptığı konuşmada, Giresunspor ve FİSKOBİRLİK’in Giresun’un iki ulusal markası olduğunu söyledi.

FİSKOBİRLİK’e Giresunspor’a verdiği katkıları amacıyla teşekkür fail Karademir, “FİSKOBİRLİK bize gelişigüzel zaman bindi oluyor, bu sezon şort sponsoru adına bizi gururlandırdılar. İnşallah biz dahi FİSKOBİRLİK’in tanıtımına yardım sağlarız. çıktı de inşallah birlikteliğimiz kopça devam bedel.” dedi.

Umumi Başöğretmen Derk Etmek ise Giresunspor’un seçkin zaman yanında olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“FİSKOBİRLİK ve Giresunspor, Giresun şehrinin dünyaya açılan iki şişman markası. Giresun’u her alanda bildirme iyice şekilde temsil fail ‘Çotanak’ armalı bu iki kurumun seçkin devir alay malay olması, birbirlerine destek olması hem Giresun şehri hem FİSKOBİRLİK adına bizim üzere haddinden fazla kızıl. İnşallah alay malay henüz birçok başarının altına imza atacağız. Giresunspor ve FİSKOBİRLİK amacıyla adamakıllı olsun.”

Share: