Haddinden Fazla düşünmüş olmalı! Nikah memurunun “evlenmeyi kabul ediyor musunuz” sorusuna gelinden şaşırtmalı yanıt

Afyonkarahisar’birlikte Hatice-Nuri Nakilcioğlu’nun oğlu Sefa Nakilcioğlu ile Atike-Alaattin Binzet’in kızı Hatice Binzet planlı küçümseyici düğün töreniyle dünyaevine girdi. Afyonkarahisar merkezde bire bir balo salonunda hafta sonu planlı törene; Nakilcioğlu ve Binzet ailelerinin akraba ile sevenleri, güveyi ve gelinin arkadaşları katıldı.

“HAY” DEDİKTEN SONRADAN DURAKSADI

Düğün, nikahın kıyılması ile başladı. Çiftin nikah şahitliğini Ali Özen ve Birey Altıntop yaptı. Kıyılan nikahta, nikah memurunun kendisine yönelttiği ‘evlenmeyi kabul ediyor musunuz?’ sorusuna gelinin ‘Hay’ dedikten sonra aynı süre duraklaması yürekleri ağızlara getirdi. Bir müddet duraksadıktan sonra devamını getirdiği ‘hayatımın sona büyüklüğünde Evet’ şeklindeki cevabı ise damada ve davetlilere abat tıpkısı kan aldırdı.

ELOĞLU LAFI DOLANDIRMADI

Gelinin lügat oyunu sonrası damat da kendisine yöneltilen “Evlenmeyi akseptans ediyor musun?” sorusuna ‘Evet’ dedi. Kıyılan nikahın peşi sıra nikah memuru, çifti aile âdem zar etti.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Kıyılan nikahın arkası sıra Koşa, çörek kesti. Gerçekleştirilen tartı töreninin arkası sıra mutlu çift önce dansını yaptı. Yaklaşık 4 saat süren düğünde damat ve gelinin arkadaşları çifti yalnız bırakmayarak akşam süresince doyasıya eğlendi.Share: