Havza’da MHP “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Üslup ve Işıklandırma Toplantısı” düzenledi

Nahiye’da MHP İlçe Başkanlığı aracılığıyla “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Tenvir Toplantısı” gerçekleştirildi.

MHP Antalya Mebus Abdurrahman Başbuğ, ilçedeki tıpkısı düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, 2023 seçimlerinin büyük önem taşıdığını söyledi.

15 Temmuz’da benliklerine zincir vurmaya çalışanlara cebin Türk milletinin kararlı benzeri duruş sergilediğini vurgulayan Başkan, “Birliğimizin bozulmasına izin etmeyeceğini ayrımsız henüz göstermiştir. O nahoş gecede MHP, yekpare kadroları ile Türk milleti ile bütünleşerek ülkemizin gelecek adına felakete sürükleyecek süreci engellemiştir. 2023 şef talih Türkiye hedefi doğrultusunda faal celal politikalarını sonuna kadar desteklediğimizi ikna etmek istiyorum. 6’lı masanın dağılması dakika meselesi. Adaylarını açıkladıkları periyot 6’lı masa diye niteleyerek tıpkısı madde kalmayacak.” ifadelerini kullandı.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ise 2023 seçimleri amacıyla çalışmalara devam ettiklerini açar getirerek, “Ülkemizin geleceği ve bekası üzere çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Programlarımız kapsamında mahalle mahalle ziyaretler gerçekleştirip halkımıza ulaşıyoruz.” dedi.

MHP Mıntıka İlçe Başkanı Ferhat Gültekin de toplantının hayırlara vasıta olmasını dilek etti.

Konuşmaların peşi sıra katılımcıların istifham, öneri ve talepleri dinlendi.

Toplantıya Toprak Uray Başbuğ Vekili Hayrettin Mecnunca, Kesim TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Enerjik, Nahiye Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cesur Delicesine, Mıntıka Muhtarları Derneği Başkanı Gıyap Delimsirek, MHP’li Hüseyin Edis, Ahmet Kürşat Azkur ve Cemil Zor Katarakt ile sivil topluluk kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Share: