Icra Vekili Yardımcısı Yumaklı, Devrekani ilçesini konuşma etti

Tarım ve Orman Nazır Yardımcısı İbrahim Yumaklı, Kastamonu’daki temasları çerçevesinde Devrekani Belediyesini konuşma etti.

Tarım ve Orman Nazır Yardımcısı İbrahim Yumaklı, Kastamonu’da üç aktarılma boyunca Kastamonu’da ziyaretlerde bulundu. Mülakat çerçevesinde esbak çağ Devrekani ilçesini ülfet eden Nazır Yardımcısı Yumaklı, Devrekani Belediyesini ziyaret ederek Başkan Engin Altıkulaç ile görüştü. Başbuğ Altıkulaç, ilçede ölçülü icraat için Nazır Yardımcısı Yumaklı’ya brifing vererek yatırım çalışmaları bitmeme fail Devrekani Besi Kombinasyon Endüstri Bölgesinin kurulumu için destek istedi. Devrekani Besi Birleştirme Endüstri Bölgesinde proje çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başbuğ Altıkulaç, bu yıl içerisinde OSB’nin temelinin atılacağını kaydetti.

Devrekani Belediyesi ziyaretinin arkası sıra Nazır Yardımcısı Yumaklı, ilçede cıvıltı gösteren çiftlikleri gezdi. Nazır Yardımcısı Yumaklı, besicilerle bir süre dostça ederek umu ve taleplerini dinledi. Vekil Yardımcısı Yumaklı, Devrekani kaymakamlık ziyaretinin ardından bölgeden ayrıldı. – KASTAMONU

Share: