İlçe Emniyet Müdürü Dr. Yüksek Özgan veda etti

Bilecik’in Osmaneli ilçesinden Edirne’ye nasıp olan İlçe Inanma Müdürü Dr. Büyük Özgan personeli ile vedalaşarak görevinden ayrıldı.

Duygu komple anların yaşandığı vedalaşma programında konuşan İlçe Inanma Müdürü Dr. Mürtefi Özgan, 4 yıl alay malay çalıştığı mücahede arkadaşlarına teşekkürname etti. beherglas personeli ile yegâne bir tane görüşen helallik isteyen, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Dr. Özgan, 4 yıllık görev süresi boyunca kendisine destek olan say arkadaşlarına ve Osmaneli halkına teşekkürname etti.

Inanma Müdürü Dr. Özgan, konuşmasında, “4 sene sizlerle alay malay yanında Osmaneli’nin erinç ve refahı üzere mücadele ettik. Bu mukavemetli mesai koşulları sırasında verdiğiniz yardım ve faik gayretlerden muhit hepinize teşekkürname ediyorum. Bu süre zarfında birbirimize hakkımız geçmiş mümkün. Ben hakkımı helal ediyorum, sizler dahi hakkınızı helal ediniz. Sizlerle var oldum, imkansızları ve zorlukları sizlerle alay malay aştık. Bilcümle beraber tüvana olduk. Bugünden sonraları yolunuza bensiz devam edeceksiniz. Bana inanıp güvendiğiniz ve destek olduğunuz üzere çokça teşekkürname ediyorum. Tekrar hepiniz hakkınızı helal ediniz. Allah’a kişi olun” dedi. – BİLECİK

Share: