Ilçebay, mahalle mahalle gezip dert dinliyor

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Kaymakamı Mustafa Güler, mahalle mahalle gezip vatandaşların sorunlarını dinledikten sonraları ihtiyaçları yerinde sınırlamak amacıyla çalışma başlatıyor.

Vatandaşların taleplerini, şikayetlerini ve dertlerini dinlemek, sorunları, ihtiyaçları yerinde belirlemek ve hal tayyetmek için, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler başkanlığında; İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Abece İşleri Müdürü, İlçe Milli Eğitim Bilimi Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Ekincilik ve Orman Müdürü ve Süleymanpaşa Toplumsal Teavün ve El Birliği Vakfı Müdürü’nün katılımıyla, ilçeye bağlı Karacakılavuz ve Banarlı mahallelerinde ‘Halkla Kavuşma Toplantısı’ gerçekleştirilerek mahalle sakinleriyle bir araya gelindi.

Toplantıda, mahalle sakinlerinin sorunları ve talepleri dinlenilerek zaruri açıklamalarda bulunuldu. Sorunların çözümü üzere vacip işler açmak için perese makbuz. Vatandaşlarca dile getirilen sıkıntılar ile ilişkin hava müdürleri aracılığıyla mukteza bilgilendirmeler yapıldı. Sorunların çözümü ve vatandaşların taleplerinin namına getirilmesi üzere zaruri çalışmaların yapılacağı, Ilçebay Güler eliyle anlatım edildi.

Karacakılavuz Mahallesi’nde faal martir ailesini ülfet fail Ilçebay Güler, şehidin esas ve babası ile görüşerek hatırlarını sorup rica ve isteklerini dinledi.

Toplantı sonrasında Karacakılavuz önceki ve ortaokulunu görüşme ederek öğretmenlerle aynı süre mülaki Kaymakam Güler, sınıfları konuşma yazar öğrenciler ile dostane etti. Daha sonra Güler, seçkin iki köyün Aile Sağlığı merkezlerini ülfet edip, esenlik personeli ve otama üzere espas muntazır vatandaşlarla görüştü. Sonrasında ise muhtarlar, Ilçebay Güler’e, yapmış olduğu ziyaretlerden duydukları memnuniyeti anlatım ederek teşekkürname etti. – TEKİRDAĞ

Share: