Itibar Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda sağlık sorunları cihetiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin yüzü sıcak taraftarı Saygınlık Zerey’in ismi Timsah Park’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un sevilen taraftarı Değer Zerey ismi bundan sonra Timsah Park Yeri’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki başlangıç mimarı olan Haysiyet Zerey’in ismi düzenlenen merasim ile Timsah Otopark Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının açılış törenine Komutan Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Topuk, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Serbest, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Mualla Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Komutan Banaz’dan ‘Yavru Kulübü’ müjdesi

Açılışta konuşan Başbuğ Ömer Furkan Banaz, “Değerli dostlar, bugün bizler için çok altın ayrımsız kardeşimizin ismini ölümsüzleştirmek için buradayız. Sevgili Değer Zerey’i sizlere anlatmama bittabi lazım bulunmayan fakat bizler amacıyla önemini izah etmek isterim. Canan kardeşimiz bu makro ongun uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, henüz bol daha adamakıllı işlemler çıkarabilmek üzere karış karış bu stadın seçkin yerini ölçüp biçmiş, ayrıca sevdasına ailesini de katarak haddinden fazla şişman amal yapmıştır. Bursaspor’umuzun elan gani konumlarda bulunması amacıyla projeler üretmiş sistem ile üstelik bunları paylaşmaya birey atmıştır. Buradan müjdesini birlikte yöneltmek isterim ki sunu büyük arzusu Çocuk Kulübü ile ilgili çalışmalarımızın akıbet aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. Bursaspor ismini; birlik spor kamuoyu aracılığıyla hayranlık ile izlenen koreografileriyle, global ölçekteki fikirleriyle, en önemlisi candan Bursasporluluğu ile ahir dünyadan göçen kardeşimiz Haysiyet Zerey’i; inşallah burada bilcümle taraftarlarımızın göreceği bire bir noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Bağlantı ve beraberliğimizin sonsuz olmasını balaban Allahtan yakarma ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: