İYİ Parti’li Yüksel, Afyonkarahisar Intihap Koordinasyon Merkezi’ni mülakat etti

İYİ Parti Umumi Komutan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Afyonkarahisar’da partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi’ne ziyarette bulundu.

Yüksel ve beraberindeki partililer, yıpranmamış açılan İYİ Fırka İl Seçim Eş Güdüm Merkezi’nde düzenleme üyeleri ile bire bir araya geldi.

Daha sonradan burada basın açıklaması işleyen Yüksel, İYİ Tümen Genel Başkanı Meral Akşener’in ülkeyi karış karış gezdiğini söyledi.

Kendilerinin dahi birçok ile gittiklerini kaydeden Yüksel, “Bize fikir verin demiyoruz, bunu özellikle inandırmak isterim. Zira insanlardan siyasetçilerin bire bir şeyler isteyebilmesi amacıyla o insanları dinlemesi gerekiyor. Onları dinliyoruz, Genel Başkanın selamını götürüyoruz.” dedi.

En adamakıllı şeyin “iyilikte” olduğunu dile getiren Yüksel, “Eş politikaları olarak talih genelinde başlattığımız ‘Kapı Çal, Arzu Al’ etkinliğimizin tıpkı bölümünü zaman Afyonkarahisar’da gerçekleştireceğiz. Gruplar Afyonkarahisar’da mahallelerde bap çalacaklar. Asıl amacımız halkın derdini ayağına gidip uymak.” ifadesini kullandı.

Share: