KADIN KIYAFETİ GİYİP MOTOSİKLET ARAKLAYICI HIRSIZ KAMERADA

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde tanınmamak için kadın kıyafeti giyip motor araklayan hırsız, polis güçleri yoluyla yakalandı. Tutuklanan hırsızın kadın kıyafetiyle gelip motosikleti çaldığı anlar asayiş kameralarına yansıdı.

Emrullah Mahallesi’nde 11 Eylül sabah saatlerinde tıpkı lüp önünden motosiklet hırsızlığı olduğu ihbarı üzerine bölgeye polis güçleri ekipleri yönlendirildi. Ekipler bölgedeki asayiş azrail görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonucu avrat temiz benzeri kişinin sokakta dolaştığı ve motosikleti sürükleyerek götürdüğü belirlendi. Soruşturmayı derinleştiren ekipler, hırsızlık şüphelisinin S.C.K. adlı koca olduğunu ve tanınmamak için kadın kıyafeti giydiğini belirledi. Sakil S.C.K., bodur ahit sonra polis güçleri ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına makbuz. S.C.K. polis güçleri merkezindeki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mevcut motosiklet ise sahibine teslim edildi.

Öte yandan olay yadigâr tıpkısı hisse senedi yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, siyah karı kıyafetli tıpkısı kişinin sokakta dolaştığı ve gelişmemiş süre sonraları motosikleti sürükleyerek görüngü yerinden kaçtığı görüldü.Share: