Keşan’dan gücük gelişmemiş

Keşan ilçesinde, yerel hayvan parkı kurulacak.

Keşan Belediye Reisi Mustafa Helvacıoğlu, parkın kurulacağı alanda incelemede bulundu.

Helvacıoğlu, burada yaptığı açıklamada, yerli hayvan parkının 4 Teşrinievvel Hayvanları Himaye Günü’nde açılacağını belirtti.

Parkın Keşan Belediyesi ve Klinisyen Veteriner Hekimleri Derneği işbirliğinde Şehit Polis Güçleri Okan Koç Caddesi üzerinde kurulacağını anlatım eden Helvacıoğlu, “Yerel efsanevi sahiplerinin mülakat adresi bu otopark olacak. Fert dostlarımızın gönüllerince ve emniyetli şekilde espas geçireceği ayrımsız kayran hazırlıyoruz.” dedi.

Helvacıoğlu, Kemiksiz Park’ta incelemede bulundu

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Münhal Hayat Merkezi’nde yapımına bitmeme edilen Yıldızlı Park’ta incelemede bulundu.

Helvacıoğlu, burada yaptığı açıklamada, parkın oyun grubu çatı çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Merkezin üretim atölyelerine, küşade parktan mânialı istihdamına kadar bir nice kazanımı tıpkı anda sağlanacağını belirten Helvacıoğlu, şunları kaydetti:

“Engelli vatandaşlarımızın günce hayat kalitesini artıracak, bedensel ve zihnî aktivitelerini daha şen gerçekleştirmelerini destekleyecek parkımızda çalışmalarımız titizce ilerliyor.

Mânialı vatandaşlarımız ile ilgili kendisine duyarlılığımız ve hassasiyetimizden ivaz vermiyoruz. Bugünü kurtarmıyor, cıvıl cıvıl ayrımsız Keşan amacıyla geleceğe sürekli eserler çoğaltmak için kesintisiz çalışıyoruz.”

Keşan Belediyesi “fert dostlara” kulübe yapıyor

Keşan Belediyesi ekipleri talepte bulunan vatandaşların hayvanları için kulübe yapıyor.

Belediye Reisi Mustafa Helvacıoğlu, Elifyaz Konuşkan ve Ecrin Tezmen’in köpeği amacıyla yapılan kulübeleri sahiplerine doğrulama etti.

Helvacıoğlu, birey dostları yuvalarına kavuşturmaya devam ettiklerini belirterek, “Keşan Belediyesi kendisine bizler üstelik bu anlamlı birlik amacıyla elimizden ne geliyorsa birlik yapıyoruz. Hayvansever dostlarımızla ve çocuklarımızla el ele vererek duygusal dostlarımızı koruma altına almaya bitmeme ediyoruz.” diyerek konuştu.

Share: