Kırklareli’nden güdük bodur

Pınarhisar ilçesinde kat bakım ve tamirat çalışmaları yapılıyor.

Pınarhisar Belediyesi Malumat İşleri Müdürlüğü ekipleri, yağmur suyu, içmece suyu, şebeke hattı ve 4. adım doğal gaz çalışmalarının tamamlandığı alanlarda çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı İhsan Talay, ilçede zir çatı ve dal çatı çalışmalarının gelişigüzel gerçekleştirildiğini kaydetti.

Çeşitli kazılar dolayısıyla vatandaşların mağduriyetlerini genişlik aza ıskat etmek üzere yollarda bakım ve onarımların gerçekleştirildiğini dile getiren Talay, çalışmaların tamamlandığı bölgelerdeki asfalt ve parke taşların yeniden düzenleneceğini söyledi.

Öğrencilere kırtasiye yardımı

Vize’de gerekseme sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımında bulunuldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılan eğitim yardımları kapsamında Lüleburgaz Ticaret ve Uran Odası, gerekseme sahibi öğrencilere yardımlar ulaştırılmaya bitmeme ediyor.

TSO Meclis Başkanı Aytaç Aksoy ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak amacıyla 50 kırtasiye kartını Vize İlçe Milli Terbiye Başmuallim Vekili Münevver Kocaman’a konfirmasyon etti.

Elektrik kesintisi

Demirköy ilçesinde 5 köy ve 2 mahallede zindelik kesintisi yapılacak.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında ilçeye sadık Büyük, Gökyaka, Sarpdere, İncesırt ve Armutveren köyleri ile Orhaniye ve Çirkin mahallelerine 23 Ilkgüz Cuma Namazı günü benzeri müddet erke verilmeyecek.

Söz konusu kesintiler, 09.00-17.00 saatlerinde uygulanacak.

Share: