Kişmiri yollarında uzanım

Kişmiri yollarının yapım, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde gösterişli gidilmesi, trafik bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine göre, Küçük Asya Otoyolu’nun Çamlıdere ile Kızılcahamam kavşakları arasındaki Buğralar Köprüsü İstanbul yönünde derz onarım çalışması gerçekleştiriliyor. Bu nedenle yolun sıhhatli şeridi trafiğe kapatılarak, ulaşım sair şeritlerden sağlanıyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir bağlantı yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması cihetiyle muvasala mukassem yolun benzeri bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

TEM Otoyolu’nun İzmit Garp-Kandıra kavşakları İstanbul-Ankara yönünde üstyapı ve asfaltlama çalışmaları yapılıyor. Bu kesimde sürücüler İzmit Garp Kavşağı’ndan D-100 için yönlendiriliyor. Icraat hafta içi herhangi bir periyot 22.00-06.00 saatlerinde devam edecek.

Ankara Yer Otoyolu’nun Ayaş- Sincan kavşakları 0-1. kilometrelerinde genleşme derzi tamir çalışmaları dolayısıyla Ayaş Kavşağı kent merkezi alt bölüm kolu trafiğe kapatılarak, ulaşım almaşık kavşaklardan sağlanıyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerinde (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı yapım çalışmaları zımnında 09.00-17.00 saatlerinde ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde güreşçi köprüsü bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple kere trafiğe kapatılarak, erişim Müstecap- Habipler istikametinden gerçekleştiriliyor.

Bingöl- Solhan yolunun 44-49, Tokat- Turhal yolunun 0-1. kilometrelerindeki imal çalışmaları zımnında söz konusu kesimlerde ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Tokat- Sivas yer sınırı- Yıldızeli yolunun 3-13. kilometrelerinde yüzeysel kaplama çalışmaları dolayısıyla sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde kıran temizliği ve çelik ağ uygulama çalışması cihetiyle 08.00-18.00 saatlerinde muvasala bir tane şeritten kontrollü sağlanıyor.

Share: