Komedyacı Hasan Can Kaya üzere

Esenlik sorunları dolayısıyla uzun zamandır ekranlardan uzak olan ve bu süreçte toplumsal medyada canlı yayınlar açan Mehmet Uca Erbil, Buket Aydın’ın sunumuyla Haber Global’birlikte yayınlanan Yüz Yüze programına mihman oldu. Aydın’ın sorusu üstüne Hasan Can Kayaç hakkında konuşan Erbil’in söyledikleri tepki çekti.

“DONANIM VE ZEKASI NAMEVCUT”

Deli Dolu yayında Hasan Birey Kaya hakkında mütekellim Erbil, “Tezahürat programlarını on paralık izleyemiyorum. Genelde YouTube’bile yayınlanıyor belli. Onunla birlikte metin aram bulunmayan. Hasan Duygusal Kaya’yı da duydum, kalay üzerine müesses benzeri izlence. Bence milyonlar izliyor gayrimümkün. Türkiye 85 milyon. En çok izleyen 1 milyondur. O, 3-4 milyonlar domates dolması dolan. Biz hakaret duymaya alışkan mıyız? Okan Bayülgen hiç hakaretle aynı kitap yaptı mı? Zira donanımı ve zekası namevcut. Demincek amal biraz daha ucuzladı. O arkadaşın background’u nedir ona aynı baksınlar” dedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Mehmet Yüksek Erbil’in sözleri gücük sürede Twitter’birlikte ruzname olurken tepkiler de yanında geldi. Erbil’in yıllar önceki programlarında yaptıklarını hatırlatan toplumsal iletişim araçları kullanıcıları, ünlü isme felaket kustu.

İşte Mehmet Yüksek Erbil amacıyla yapılan ara sıra yorumlar…Share: