Kurumlar arasında planlı 29 Teşrinievvel Cumhuriyet Altını Bayramı Uçan Top Turnuvası tamamlandı

29 Ilk Teşrin’dahi başlayan ve Bayburt’taki kurumlar beyninde yapılan 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Altını Bayramı Voleybol Turnuvası tamamlandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayburt M Tipi Engelsiz Ukubet İnfaz Kurumu arasındaki 3. lük maçında, İl Milli Eğitim Bilimi Müdürlüğü setlerde rakibine 3-2 kazanım kurarak turnuvayı üçüncü tamamladı. Final müsabakasında karşılaşan Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü ise Bayburt M Tipi Sınırlı Ukubet İnfaz Kurumunu 3-1 ile geçerek Cumhuriyet Altını Bayramı Voleybol Turnuvası’nda şampiyon oldu. Final mücadelelerinin arkası sıra planlı yürek merasiminde dereceye giren takımlara kupaları takdim edildi.

Turnuvayı üçüncü mütemmim öğretmenler, bu soy organizasyonların hem gelgel içi hem de kurumlar arasındaki sosyalleşmeyi ve işbirliğini teşvik ettiğini belirterek kazandıkları kupayı 24 Kasım Öğretmenler Haset münasebetiyle tamam öğretmenlere dürü ettiklerini rapor ettiler.

İl Milli Yetişek Müdürü Rahmi Güney, 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Altını Bayramı Kurumlar Arası Uçan Top Turnuvası’nı düzenleyen Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Gıyap Köse ve ekibine teşekkürlerini iletti. Ayrıca öğretmenlerin turnuva boyunca göstermiş oldukları performansı ve özveriyi takdir ederek 24 Kasım’da eğitim camiamıza çifte mutluluk yaşattıkları amacıyla Milli Eğitim Bilimi Müdürlüğünü bildirme iyice şekilde künde eden öğretmenlerimize teşekkürname etti. – BAYBURT

Share: