Kütahya İl Müdürlüğü görevinden ricat edip Çeltek SELIM Parti’den aday adayı oldu

Kütahya Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü Tahir Emre Birey, SELIM Parti’den Uşak saylav aday adayı tevessül etmek üzere görevinden çekilme etti.

Çeltek Emniyet Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile Uşak Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü görevleri sonrasında Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Türkiye Toyluk Vakfı Uşak Müessis İl Başkanı Tahir Emre Duygusal, görevinden ricat ederek DÜRÜST Öğür’den Uşak saylav aday adayı oldu.

Doğup büyüdüğü Çeltek ve Türkiye’ye harıldamak yerine tezyifkâr yaşlardan bu yanan siyasete ilgi duyduğunu belirten Tahir Emre Duygusal, “Uşak Selim Parti Bilgisizlik Kolları Üniversitelerden Sorumlu Komutan Yardımcılığı görevinde müessis komutan olarak görev aldım. 2004 yılında YANLIŞSIZ Tümen Çeltek İl Bilgisizlik Kolları Başkanlığına seçildim. Kullanılmamış Türkiye’ye istek vermiş Yanlişsiz gençlerin birlikte desteğiyle 2 sene süresince bir nice muvaffakiyetli projeye ve programa imza attık. 2006 yılında görevli olduktan bilahare deli dolu siyasetin ortamında vadi alamasam birlikte yaptığım seçme görevde davama, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve ülkeme hizmetten kafasız durmadım. Çeltek’taki bin 600 yabanlık daraç kapasitesinin önce 8 bine ardından 10 bine çıkarılmasında öncülük etmiş olmaktan etraf çok mutluyum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği ‘okuyan, düşünen, uygulayıcı ve neticelendiren’ bir gençliğin yolunu boşaltmak adına savaşım ettim. Bunda sonra süreçte ise Çeltek ve Türkiye’ye yarayışlı hizmetler sunabilmek amacıyla Çeltek saylav aday adayı olmaya karar verdim” dedi. – UŞAK

Share: