Live From Konya Fest’e Talih Tilbe Damgası

Live From Konya Fest’in ilk gününde konserler genç müzisyen Osman Delimsirek ile başladı. Ekim ayında zat yazdığı şarkıları müzikseverler ile buluşturacak olan Osman Şahin önce konserini memleketi Konya’da verdi.

Festival Gökcan Sanlıman performansı ile devam etti. Seyirciler Gökcan Sanlıman’a isminin bağlanmış olduğu Konyaspor forması bağış etti.

“ONLARI GÜLER YÜZLERİYLE HATIRLAMALIYIZ”

Serencam dönemin öne sâdır müzisyenlerinden Tuğkan yeni tempo heyecanını Live From Konya Fest’te seyircisi ile paylaştı. Bugün yayınlanan “Özledim” şarkısını ilk kez sahnede belirten Tuğkan, kaybettiğimiz topçu Ahmet Çalık ve müzisyen Onur Şener’i “Onları güler yüzleriyle hatırlamalıyız.” diyerek andı.

FESTİVALİN İLK GÜNÜNÜN FİNALİNİ YILDIZ TİLBE YAPTI

Festivalin önce gününün finalini Şans Tilbe yaptı. Binlerce kişinin izlediği artist, söylediği şarkılar ve kışlık stili ile birlikte ilgi çekti. Konseri süresince durumunda tek durmayan Yıldız Tilbe’ye Konya adeta koro oldu.

Öz uyarladığı boz tulumu ile sahneye sâdır Tilbe, “Ben hep çok üşüyorum.” diye montunu ve evde birlikte beğenilen botlarını giymeyi boşlama etmedi.

Konyalılar bu hafta sonu Live From Konya Fest kapsamında farklı sanatçıların konserlerinde buluşmaya bitmeme edecek.

Live From Konya Fest Programı;

– 7 Ilk Teşrin 2022 Cuma – Kahkaha Mehan, LVBL C5, Eypio, Funda Arar.

– 8 Ilk Teşrin 2022 Cumartesi – Kardelen, Övgü Şener, Fecir Taşçı.

– 9 Ilk Teşrin 2022 Ahzüita – Batu Akdeniz, Can Gox, Gripin, Teoman.

Share: