Malatya’da filenin sultanları önce devreyi şef tutturmak istiyor

Uçan Top 2. Tomar Kadınlar Gurubunda uğraş fail Galip Demirel Ortaokulu takımı, deplasmanda oynayacağı Mardin Artuklu’yu yenerek önce yarıyı 9’dahi 9 yaparak önder durdurmak istiyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Klasman Kadınlar’birlikte 16’ıncı gurupta Malatya’yı katakulli eden Galip Demirel Ortaokulu Uçan Top takımı 8’de 8 yaparak başarılı ayrımsız zaman geçiriyor. 4 Meyan Alışveriş günü ligin geçmiş yarısının sonuç maçında deplasmanda Mardin-Artuklu Kulübüne konuk olacak olan Malatya temsilcisi, bu maçı üstelik alarak 9’üstelik 9 ile evvel yarıyı gurupta reis bloke etmek istiyor.

Son maçın hazırlıklarını tamamlayarak deplasmanda akım fail Galip Demirel Ortaokulu takımının kaptanı Ebru Öztürk, yarın metanetli benzeri pik çıkacaklarını belirterek galip gelip geçmiş yarıyı batış lideri olarak kapatmak için gani bir mücadele sergileyeceklerini söyledi. Devir arasında takıma yapılacak olan takviyeler ile ikinci yarıda da mızıka namına kudretli sonuçlar almak istediklerini belirten Öztürk, “Malatya’de bizlere alın çokça fena hâlde bire bir ilgi var. Burada güzel bir ev olduk. Gurupta 8’de 8 yaptık, sonuç maçımızı bile alıp yolumuza bakacağız” dedi.

Antrenör Mustafa Aydemir’de, geride küsurat 8 haftada 8 maçı bile alarak ongun tıpkısı savaş sergilediklerini belirterek, küsurat son maçı dahi alarak gurubu şef kendisine tutmak istediklerini söyledi. – MALATYA

Share: